Slovensko / Co dělat / Tipy na výlety
areál divoká voda čunovo

Areál Divoká Voda Čunovo

Areál Divoká Voda Čunovo nabízí široké spektrum sportovních a volnočasových aktivit.

Pivnice Pezinok

Malokarpatská vinná cesta

Poznat skvělé vína v okolí Bratislavy máte možnost na výletech po Malokarpatské vinné silnici vedoucí přes Bratislavu, Svätý Jur, Pezinok, Modrá a zakončené v Trnavě. Malokarpatská vinná cesta Vám nabízí kvalitní vína a gastronomické speciality, krásnou přírodu a kulturně-historické památky.  

Po stopách Pálffyovcov na Dolnom Záhorí

Po stopách Pálffyovců na Dolním Záhoří

Zažijte nezapomenutelný zážitek po stopách rodu Pálffyovců. Nabízejí různé památky: Klášter a Chrám Neposkvrněného Početí Panny Marie, Pálffyovskú lípu, Zámecký park, či Pálffyovský zámeček. více info ...

vínna cesta Búč

Vinná cesta Búč

Jedním z největších pokladů euroregionu Ister-Granum je réva. Kdysi bylo toto území vinařskou oblastí ostřihomského arcibiskupa a zdá se, že se tato vinařská oblast opět probouzí k životu. Vinná cesta v tomto regionu Vás láká Belianským vínem a legendární kamenínskou "Iszomfalvou".

Vodné dielo Gabčíkovo

Vodní dílo Gabčíkovo

Vodní dílo Gabčíkovo leží na Dunaji v blízkosti Bratislavy. Jeho účelem je zejména ochrana před povodněmi, neboť tato oblast pamatuje již několikero katastrofických záplav. Vodní dílo Gabčíkovo Vám nabízí sladění zájmů člověka s potřebami přírody, překrásnou přírodu a setkání s pohostinnými lidmi a ukázku zabezpečení plynulé celoroční plavby.

Plte na Váhu

Vory na Váhu

Vyzkoušejte tento historický způsob lodní dopravy. Jízda na voru po Váhu bude pro Vás zaručeně nezapomenutelným zážitkem. Vory na Váhu nabízejí 7 kilometrů dlouhou trasu, netradiční pohledy na zříceniny v okolí a cestu nebezpečným úsekem kolem skalisk Margita a Besná.

Lomnický štít

Výlet lanovkou na Lomnický štít

Pokud toužíte obdivovat krásu Vysokých Tater z výšky hor, ale nemáte odvahu pokořit je, udělejte si na výlet lanovkou na Lomnický štít. Výlet lanovkou na Lomnický štít až do výšky 2634 m n.m. nabízí kruhový výhled na polské nížiny a Slovensko a nejvýše položený hotel v Evropě.

ZOO a Dinopark Bratislava

ZOO a Dinopark Bratislava

Navštivte ZOO v překrásné přírodě, která se jako první v Evropě pyšní odchovem mláďat chráněného Rysa ostrovida. V ZOO a Dinoparku Bratislava si nenechte ujít 96 hektarů s 720 savci, 200 ptáky a 40 plazy, 3D kino a paleontologické hřiště a Dinopark.

ZOO Bojnice

ZOO Bojnice

Nenechte si ujít nejstarší a nejnavštěvovanější ZOO na Slovensku. V ZOO Bojnice naleznete 373 druhů zvířat, pavilon opic, pavilon slonů, akvárium, terárium nebo 7-metrovou vyhlídkovou věž pro děti.

ZOO Košice

ZOO Košice

Přijďte si prohlédnout obyvatele jedné ze čtyř slovenských zoologických zahrad. V ZOO Košice naleznete euroasijské faunu a kontaktní ZOO s domácími zvířaty pro děti.

Anketa

Měli byste zájem o kompletní naplánování Vašeho pobytu na Slovensku?

Ano
Ne