areál divoká voda čunovo

Areál Divoká Voda Čunovo

Areál Divoká Voda Čunovo ponúka široké spektrum športových  a voľnočasových aktivít.

Pivnice Pezinok

Malokarpatská vínna cesta

Spoznať skvelé vína v okolí Bratislavy máte možnosť na výletoch po Malokarpatskej vínnej ceste vedúcej cez Bratislavu, Svätý Jur, Pezinok, Modru a zakončenej v Trnave. Malokarpatská vínna cesta Vám ponúka kvalitné vína a gastronomické špeciality, krásnu prírodu a kultúrno-historické pamiatky.

Po stopách Pálffyovcov na Dolnom Záhorí

Po stopách Pálffyovcov na Dolnom Záhorí

Zažite nezabudnuteľný zážitok po stopách rodu Pálffyovcov. Ponúkajú rôzne pamiatky: Kláštor a Chrám Nepoškvrneného Počatia Panny Márie, Pálffyovskú lipu, Zámocký park, či Pálffyovský kaštieľ.

vínna cesta Búč

Vínna cesta Búč

Jedným z najväčších pokladov euroregiónu Ister-Granum je vinič. Kedysi bolo toto územie vinárskou oblasťou ostrihomských arcibiskupov a zdá sa, že sa táto vinárska oblasť opäť prebúdza k životu. Vínna cesta v tomto regióne Vás láka Belianskym vínom a legendárnou kamenínskou „Iszomfalvou“.

Vodné dielo Gabčíkovo

Vodné dielo Gabčíkovo

Vodné dielo Gabčíkovo leží na Dunaji poniže Bratislavy. Jeho účelom je najmä ochrana pred povodňami, ktoré na priľahlom území Dunaja spôsobili už viackrát katastrofické záplavy. Pri jeho máte možnosť vidieť harmóniu záujmov človeka a potrieb prírody, prekrásnu prírodu a pohostinných ľudí, či ukážku plynulej celoročnej plavby.

ZOO a Dinopark Bratislava

ZOO Bratislava

Navštívte ZOO v prekrásnej prírode, ktorá sa ako prvá v Európe pýší odchovom mláďat chráneného Rysa ostrovida. V ZOO a Dinopark Bratislava si nenechajte ujsť 96 hektárov so 720 cicavcami, 200 vtákmi a 40 plazmi, 3D kino, paleontologické ihrisko a Dinopark.

Anketa

Mali by ste záujem o kompletné naplánovanie Vášho pobytu na Slovensku?

Áno
Nie