Slovensko / Staviame na pevných základoch

Staviame na pevných základoch

logo chemkostav, a.s.Chemkostav a.s. je renomovaná, flexibilná a stabilná spoločnosť pôsobiaca na stavebnom trhu od roku 1996. Od svojho vzniku významnou mierou prispieva k stavebnému rozvoju všetkých regiónov Slovenska. Prezentuje sa množstvom vizuálne atraktívnych, zaujímavo riešených a moderných stavieb.

Orientuje sa aj na zahraničný stavebný trh, ako je Česká republika, Ukrajina. Dôkazom plnenia zámeru expandovania je aj novootvorená dcérska spoločnosti v Macedónsku, so záujmom participovať na stavbách v štátoch v časti Balkánu (bývalej Juhoslávie). Firma udržiava priemerný počet približne 250 zamestnancov, ktorí sú hlavným pilierom úspechu spoločnosti. Vytvára pre nich stabilné a motivačné pracovné prostredie, s cieľom získavať a vychovávať odborníkov a tak zabezpečovať trvalú prosperitu spoločnosti a jej ďalší rast.

Spoločnosť je držiteľom štyroch certifikátov manažérskych systémov – QMS, EMS, ISMS a BOZP. Dodržiavanie podmienok stanovených normami týchto systémov je predpokladom úspechu a konkurencieschopnosti v podmienkach súčasného podnikateľského trhu a je garanciou pokračovania nastúpeného trendu.

april 13 (2).jpg dyje ii.jpg fnsp j.a.reimana preĺˇov- internistickă˝ monoblok (1).jpg obytnă˝ săşbor iii veĺľe,.jpg panoramatick㡠foto.jpg

protihlukova stena mimo mosta.jpg rezidencia cassovar.jpg

Anketa

Mali by ste záujem o kompletné naplánovanie Vášho pobytu na Slovensku?

Áno
Nie