Slovensko / Zoznam zaujímavostí / Golfové ihriská / Spa-Golf Club Piešťany

Spa-Golf Club Piešťany

Golf Piešťany
Golf Piešťany

Navštívte golfový areál Golf Piešťany, ktorý bol, ako jeden z prvých na Slovensku,  založený v roku 1914. Moderné ihrisko s dlhou tradíciou vám poskytne všetko, čo potrebujete pre príjemný čas strávený pri vašej obľúbenej hre. V areáli Golf Piešťany sa nachádza tiež club house, kaviareň, golf shop a hotelové ubytovanie. Záujemci majú možnosť naučiť sa základy tohto populárneho športu v golfovej akadémii.
Počas zimných mesiacov môžete využiť golf indoor centrum v hoteli Balnea Grand. Pre všetkých návštevníkov je tu v ponuke golfový simulátor. Podľa poveternostných podmienok si môžete aj počas zimy zahrať na vonkajších ihriskách. Klub Golf Piešťany sa na nachádza v príjemnom prostredí na Kúpeľnom ostrove v časti Vrbinky. Vďaka bezprostrednej blízkosti kúpeľného komplexu môžete ihneď po hre načerpať energiu pri wellness službách, ktoré ponúka. Z golfového pobytu v Piešťanoch tak odídete plní sily a skvelých zážitkov nielen z hry. 

Služby:

Kúpeľná liečba a procedúry: v kúpeľoch ponúkame viac ako 60 rôznych liečebných procedúr a metodík. Základom sú procedúry využívajúce unikátnu minerálnu vodu a liečivé sírne bahno, ktoré sa kombinujú s vodoliečbou, individuálnou a skupinovou rehabilitáciou, masážami, uhličitou terapiou, svetloliečbou, elektroliečbou, teploliečbou a ďalšími špecializovanými výkonmi a relaxačnými procedúrami.

Kongresové služby: Kúpele ponúkajú pre záujemcov široké možnosti organizovania kongresových služieb v 18 konferenčných priestoroch - medzinárodné kongresy, konferencie, odborné a seminárne školenia, workshopy, firemné prezentácie, obchodné rokovania, pracovné obedy, firemné stretnutia podľa požiadaviek klienta.

Športové možnosti: Kúpeľný ostrov ponúka širokú škálu športových možností – plávanie v termálnych bazénoch, cyklistika, turistika, nordic walking, tenisové kurty, golfové ihrisko ...

Golf
Golfové ihrisko v severnej časti Kúpeľného ostrova má 9 - jamiek a všetko, čo patrí ku golfovému areálu - club house s komplexnými vynikajúcimi službami, kaviareň, golfový obchod.

Tenis

Priamo na Kúpeľnom ostrove, nájdu hostia a návštevníci mesta dva dvorce so sezónnou prevádzkou. Dvorce majú kvalitný antukový povrch a sú plne k dispozícii kúpeľným hosťom.

Otváracia doba:

Po - Ne: 8.00 - 20.00

Ponuka Golf Piešťany: 

  • 9 jamiek
  • golfová akadémia
  • golfshop
  • putting area
  • driving range
  • chipping area
  • golf indoor-centrum
  • požičovňa golfovej výstroje

Adresa

Winterova 29 , Piešťany , 92129

Kontaktné údaje


360 view
 

Náš tip na gastro:

Mestá a obce
Historické pamiatky
Múzeá a galérie
Turistické oblasti
Kúpele a aquaparky
Golfová strediska
Lyžiarske strediská
Cykloturistika
Atrakcie

Odporúčané hotely

Thermia Palace Hotel***** Piešťany
Thermia Palace Hotel***** Piešťanyod €85,00/osoba

Hotel *** SOREA Sĺňava
Hotel *** SOREA Sĺňavaod €17,40/osoba

Penzión Benátky** Piešťany
Penzión Benátky** Piešťanyod €30,00/osoba

pension danninger-uvodka
Pension Danninger Piešťanyod €12,50/osoba

Hotel Máj Piešťany
Hotel Máj Piešťanyod €17,50/osoba

Penzión Astra Piešťany
Penzión Astra Piešťanyod €21,50/osoba

Hotel Sandor Pavillon**** Piešťany
Hotel Sandor Pavillon**** Piešťanyod €44,50/osoba

Anketa

Mali by ste záujem o kompletné naplánovanie Vášho pobytu na Slovensku?

Áno
Nie