Slovensko / Seznam zajímavostí / Golfová hřiště / Spa-Golf Club Piešťany

Spa-Golf Club Piešťany

Golf Piešťany
Golf Piešťany

Navštivte golfový areál Golf Piešťany, který byl založený jako jeden z prvních na Slovensku už v roce 1914. Moderní hřiště s dlouhou tradicí vám poskytne vše, co potřebujete pro příjemný čas strávený při vaší oblíbené hře. V areálu Golf Piešťany se nachází také club house, kavárna, golf shop a hotelové ubytování. Zájemci mají možnost naučit se základy tohoto populárního sportu v golfové akademii. Během zimních měsíců můžete využít golf indoor centrum v hotelu Balnea Grand. Pro všechny návštěvníky je zde v nabídce golfový simulátor. V závislosti na povětrnostní podmínky si na venkovních hřištích můžete zahrát i během zimy. Klub Golf Piešťany se nachází v příjemném prostředí na Lázeňském ostrově v části Vrbinky. Díky bezprostřední blízkosti lázeňského komplexu můžete ihned po hře načerpat energii během wellness služeb, které nabízí. Z golfového pobytu v Piešťanech tak odejdete plní síly a skvělých zážitků nejen ze hry.

Služby:

Lázeňská léčba a procedury: v lázních nabízíme více než 60 různých léčebných procedur a metodik. Základem jsou procedury využívající unikátní minerální vodu a léčivé sirné bahno, které se kombinují s vodoléčbu, individuální a skupinovou rehabilitací, masážemi, uhličitou terapií, světloléčbou, elektroléčbou, teploléčbou a dalšími specializovanými výkony a relaxačními procedurami.

Kongresové služby: Lázně nabízejí zájemcům široké možnosti organizování kongresových služeb v 18 konferenčních prostorách - mezinárodní kongresy, konference, odborné a seminární školení, workshopy, firemní prezentace, obchodní jednání, pracovní obědy, firemní setkání dle požadavků klienta.

Sportovní možnosti: Lázeňský ostrov nabízí širokou škálu sportovních možností - plavání v termálních bazénech, cyklistika, turistika, nordic walking, tenisové kurty, golfové hřiště...

Golf

Golfové hřiště v severní části Lázeňského ostrova má 9 - jamek a vše, co patří ke golfovému areálu - club house s komplexními vynikajícími službami, kavárna, golfový obchod.

Tenis

Přímo na Lázeňském ostrově, najdou hosté a návštěvníci města dva dvorce se sezónním provozem. Dvorce mají kvalitní antukový povrch a jsou plně k dispozici lázeňským hostům.

   Otevírací doba:

   Po - Ne: 8.00 - 20.00 

   Nabídka Golf Piešťany: 

   • 9 jamek
   • golfová akademie
   • golfshop
   • putting area
   • driving range
   • chipping area
   • golf indoor-centrum
   • půjčovna golfové výstroje

   Adresa

   Winterova 29 , Piešťany , 92129

   Kontaktní údaje


   360 view
    

   Náš tip na gastro:

   Města a obce
   Historické památky
   Muzea a galerie
   Turistické oblasti
   Lázně a aquaparky
   Golfová střediska
   Lyžařská střediska
   Cykloturistika
   Atrakce

   Doporučené hotely

   Hotel *** SOREA Sĺňava
   Hotel *** SOREA Sĺňavaod €17,40/osoba

   Penzión Benátky** Piešťany
   Penzion Benátky** Piešťanyod €30,00/osoba

   Penzión Astra Piešťany
   Penzión Astra Piešťanyod €21,50/osoba

   Hotel Sandor Pavillon**** Piešťany
   Hotel Sandor Pavillon**** Piešťanyod €44,50/osoba

   Hotel Máj Piešťany
   Hotel Máj Piešťanyod €17,50/osoba

   Anketa

   Měli byste zájem o kompletní naplánování Vašeho pobytu na Slovensku?

   Ano
   Ne