Słowacja / Lista atrakcji / Pola Golfowe / Spa-Golf Club Pieszczany

Spa-Golf Club Pieszczany

Golf Piešťany
Golf Piešťany

Odwiedźcie ośrodek golfowy Golf Pieszczany, który został założony jako jeden z pierwszych na Słowacji w 1914 roku. Nowoczesne boisko o długiej historii oferuje wszystko czego potrzeba do przyjemnego spędzenia czasu podczas ulubionej gry. Na terenie ośrodka Pieszczany znajduje się również club house, kawiarnia, sklep golfowy i zakwaterowanie w hotelu. Osoby zainteresowane mają możliwość nauczyć się podstaw tego popularnego sportu w akademii golfa. W miesiącach zimowych można korzystać z krytego pola golfowe w hotelu Balnea Grand. Dla wszystkich gości jest do dyspozycji symulator golfowy. Według warunków pogodowych można również w okresie zimowym zagrać sobie na zewnątrz. Klub znajduje się w przyjemnym środowisku na wyspie w części Vrbinky. Dzięki kompleksu uzdrowiskowemu, który unajduje się bezpośrednio na terenie ośrodka, można  natychmiast po grze uzyskać energię podczas  oferowanych zabiegów odnowy biologicznej. 

Usługi:

Leczenie uzdrowiskowe i zabiegi: w uzdrowisku oferujemy ponad 60 różnych zabiegów terapeutycznych i metodyk. Podstawą są zabiegi wykorzystujące unikalną wodę mineralną i lecznicze  błoto siarkowe, które kombinują się z wodoterapią, rehabilitacją indywidualną i w grupach, masażami,  terapią tlenową, terapią światłem, elektrolecznictwem, terapią ciepłem oraz innymi zabiegami specjalistycznymi sprawnymi i relaksacyjnymi.

Usługi kongresowe: Uzdrowisko dla osób zainteresowanych oferuje szerokie możliwości organizowania kongresów w 18 pomieszczeniach konferencyjnych jak: kongresy  międzynarodowe, konferencje, szkolenia, kursy, seminaria, workshopy, prezentacje firmowe, spotkania handlowe, obiady firmowe i to wszystko według życzenia klienta.

Możliwości do uprawiania sportu: Wyspa uzdrowiskowa oferuje szeroką skalę możliwości do uprawiania sportu – pływanie w basenach z wodą termalną, kolarstwo, turystykę, nordic walking, korty tenisowe, pole golfowe ...

Golf
Na polu golfowym znajdującym się w północnej części wyspy uzdrowiskowej do dyspozycji jest 9 – dołków i wszystko co należy do obiektu golfowego - club house o wysokiej jakości usług kompleksowych, kawiarnia, sklep ze sprzętem do gry w golfa.

Tenis Bezpośrednio na wyspie uzdrowiskowej, goście uzdrowiska i miasta Pieszczany mają do dyspozycji dwa korty sezonowe. Powierzchnia kortów jest z wysokiej jakości powierzchni ceglastej a gościom są korty w pełni do dyspozycji. 

Godziny otwarcia:

Po-Nie: 8.00 - 20.00

Adress

Winterova 29 , Piešťany , 92129

Informacje kontaktowe


360 view
 

Nasza rada do gastronomii:

Miasta i wsie
Zabytki
Muzea i galerie
Regiony turystyczne
Uzdrowiska i parki wodne
Ośrodki golfowe
Ośrodki narciarskie
Kolarstwo górskie
Atrakcja

Polecane hotele

Polecane hotele

Hotel *** SOREA Sĺňava
Hotel *** SOREA Sĺňavaod €17,40/osoba

Hotel Máj Piešťany
Hotel Máj Piešťanyod €17,50/osoba

Penzión Astra Piešťany
Pensjonat Astra Piešťanyod €21,50/osoba

Hotel Sandor Pavillon**** Piešťany
Hotel Sandor Pavillon**** Pieszczanyod €44,50/osoba

Penzión Benátky** Piešťany
Pensjonat Benátky** Piešťanyod €30,00/osoba

Ankieta

Czy Pan/Pani jest zainteresowany/a kompleksowym planowaniem pobytu na Słowacji?

Tak
Nie