Slovensko / Čo robiť / Cykloturistika / Sever stredného Slovenska
Cyklomagistrála Malá Fatra

Cyklomagistrála Malá Fatra

Máte radi výlety na bicykli? Potom je cyklomagistrála v Malej Fatre pre vás ako stvorená. Členitý terén má množstvo prudkých a náročných stúpaní. Vydajte sa na výlet do okolitých lesov na bicykli. Z jeho sedla bude mať spoznávanie tohto kraja neodolateľné čaro.  

Cykloturistika Donovaly

Cykloturistika na Donovaloch

Rozhodli ste sa stráviť svoju letnú dovolenku v príjemnom prostredí hôr a zároveň využiť svoj čas na cykloturistiku, či horskú turistiku spolu so spoznávaním okolia?

Kysucká cyklomagistrála

Kysucká cyklomagistrála

Spoznávať kolorit oblasti Kysúc a Javorníkov môžete aj na bicykli. Navštívte rázovité dedinky alebo malebné kopanice. Jednou z nich je Korňanský ropný prameň, ktorý je ojedinelým ropným výverom na Slovensku.  

Liptovská cyklomagistrála

Liptovská cyklomagistrála

Či už si vyberiete trasu Demänovskou dolinou alebo sa preveziete okolo Liptovskej Mary, príroda tejto oblasti Vás určite očarí. Ponúka Vám možnosť navštíviť pamiatky v okolí a športovo-zábavné aktivity.

Oravská cyklomagistrála

Oravská cyklomagistrála

Pokiaľ ste kondične dobre pripravení, môžete absolvovať trasy pre horské bicykle v Oravskej Magure a Skorušinských vrchoch. Na Orave sa nachádza niekoľko miestnych, ale aj medziregionálnych cyklotrás. Počas jazdy si vychutnáte prekrásny výhľad z vrchu Magurka na Oravu a Tatry.

Anketa

Mali by ste záujem o kompletné naplánovanie Vášho pobytu na Slovensku?

Áno
Nie


restauracie_sk


baner_kupele