Slovensko / Čo robiť / Lyžovanie / Sever stredného Slovenska / Ružomberok - Malinô Brdo
Jasná Nízke Tatry

Jasná Nízke Tatry

Najlepšia zima na severných a južných svahoch Chopka, tu prežijete príjemnú lyžovačku na viac ako 35 km dokonale upravených zjazdovkách. Jasná Nízke Tatry ponúka garanciu snehu 5 mesiacov, detský park Maxiland, lyžiarsku školu, snowpark.

PARK SNOW Donovaly

PARK SNOW Donovaly

PARK SNOW Donovaly patrí medzi špičku lyžiarský stredísk na Slovensku. Prídte si zalyžovať na kvalitné zjazdovky pre lyžiarov všetkých kategórií!

RS Vadicov

Rekreačné stredisko Vadičov

Príďte vyskúšať lyžovačku na skvelom svahu za prvotriedne ceny! Rekreačný areál Vadičov vám ponúka lyžovanie v lone nádhernej prírody, plne vybavený wellness hneď po aktívne strávenom dni, či zábavu s kamarátmi na tubing-u.

Bačova Roveň hlavná

Ski Centrum Bačova Roveň

Ski centrum Bačova roveň*** sa nachádza v obci Vyšná Boca a je situované v bezprostrednej blízkosti Hotela**Barbora.

Jasenská dolina

SKI Jasenská dolina

Jasenská dolina je najznámejšia veľkofatranská dolina, ktorá sa nachádza na turčianskej strane Veľkej Fatry. Nájdete tu celoročné rekreačné centrum a výborné lyžiarske strediská pre začiatočníkov i pokročilých, Kašovú a Lehotu.

SKI PARK Kubínska hoľa

SKI PARK Kubínska hoľa

Najvýhľadavanejšie lyžiarske stredisko na Slovensku, kde máte prekrásny výhľad na Hornú časť Oravy, Západne a Nízke Tatry a protiľahlé Chočske pohorie ponúka lyžovačku pre celú rodinu, 9 vlekov, lyžiarsku školu.

SKI PARK Ružomberok

Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo

V krásnom prostredí Veľkej Fatry sa nachádza Ružomberok - Malinô Brdo, jedno z najmodernejších lyžiarských stredísk na Slovensku.  

skicentrum opalisko

Skicentrum Opalisko

Ponúka Vám príjemné centrum rodinného typu, s nádhernými a upravenými svahmi, kde si prídu na svoje nielen zdatní lyžiari, ale aj úplní začiatočníci a hlavne deti.

PARK SNOW Veľká Rača

Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica

Jedným zo skvelých miest pre zimné športy je práve stredisko Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica, ktoré ponúka až 14 kilometrov zjazdoviek rôznych úrovní, trasy rôznych dĺžok pre bežecké lyžovanie, ideálne podmienky pre rodiny s deťmi.

SNOWLAND Valčianska dolina

SNOWLAND Valčianska dolina

Užite si s rodinou zábavu na Valčianskych svahoch! SNOWLAND Valčianska dolina Vám ponúka množstvo akcií a podujatí na rozmanité témy, dobrú lyžovačku pre začiatočníkov, ale aj zdatnejších lyžiarov, bežecké trate v celkovej dĺžke 12 km.

Vrátna Free Time Zone

Vrátna Free Time Zone

Ideálna kombinácia obtiažností svahov v stredisku Vrátna Free Time Zone umožňuje kvalitnú lyžovačku pre všetky kategórie.

Winter park Martinky

Winter park Martinky

Lyžiarske stredisko Martinky je známe svojimi výbornými traťami, nádhernou prírodou a výhľadom na nádherné kopce a pohoria. Winter Park Martinky ponúka 6 vlekov a až 12 kilometrov zjazdoviek, upravené trasy rôznych obtiažností a špeciálny snowboard park.

Odporúčané hotely

Hotel Summit*** Bešeňová
Hotel Summit*** Bešeňováod €26,50/osoba

Penzion Blesk-uvodka
Penzión BLESK** Ružomberokod €15,00/osoba

fatra ružomberok
Apartmánový dom Fatraod €18,00/osoba

City Hotel Kultura
City Hotel Kultúra *** Ružomberokod €31,00/osoba

Hotely Thermal Park Bešeňová***
Hotely Thermal Park Bešeňová***od €79,00/osoba

Rezort Apartmány Hrabovo
Rezort Apartmány Hrabovo Ružomberokod €10,50/osoba

western penzión
Western Penziónod €11,00/osoba

Anketa

Mali by ste záujem o kompletné naplánovanie Vášho pobytu na Slovensku?

Áno
Nie