Slovensko / O Slovensku / Regiony

Slovenské regiony vám díky své rozmanitosti nabízí nespočet možností kulturního, společenského i sportovního vyžití. Přestože se Slovensko řadí k malým zemím, Slovenské regiony mají pro turisty připravených opravdu hodně zážitků. Na své si přijdou milovníci historie, zimních a letních sportů, ale i ti, kteří si sem přijdou odpočinout nebo poznat nové lidi a jejich zvyklosti. Nabízíme Vám přehled slovenských regionů.

sz_sr

Severozápadní Slovensko

Jistě oceníte různorodost v oblasti severozápadního Slovensko. Ať už si vyberete nízké pahorkatiny nebo vysoké vrchy, vaše procházky budou korunovány nádherou, kterou nabízí okolní příroda. Najdete zde stovky turistických příležitostí, světoznámé lázně a množství historických památek.

jz_sr

Jihozápadní Slovensko

Láká vás městský život? Pak navštivte jihozápadní Slovensko. Města v této oblasti vám nabídnou množství zajímavostí a turisticky oblíbených atrakcí. Na jihozápadě Slovenska najdete nejnavštěvovanější město Slovenska, nejnáročnější golfové hřiště v Evropě a historické centrum jižního Slovenska. 

sever_stredneho_sr

Sever středního Slovenska

Aktivní odpočinek v této atraktviní oblasti Slovenska můžete spojit s příjemným odpočinkem. Na severu středního Slovenska najdete túry s výhledem na celé Slovensko, největší aquapark na Slovensku, centrum lidové architektury a ráj cykloturistiky na Slovensku.

 juhostredne slovensko

Jih středního Slovenska

Množství historických měst a památek zapsaných do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO vám poskytne nezapomenutelné výlety do historie země. Na jihu středního Slovenska najdete historickou pokladnu Slovenska, nejlépe vyznačenou turistickou oblast a jeskynní lázně.

 sv_sr

Severovýchodní Slovensko

Tu najdete symbol země - Vysoké Tatry. Vydejte se po stezkách za poznáním slovenských velehor, nebo navštivte středověká města s unikátní architekturou. Na severovýchodě Slovenska najdete skutečný ráj pro turisty a lyžaře, golf pod nejmenšími velehory světa a vodní relax.

 jv_sr

Jihovýchodní Slovensko

Jihovýchodní Slovensko je krajem mnoha jazyků a tradic. Obdivujte jedinečné zvyklosti rázovitých regionů nebo jejich bohatou historii. Na jihovýchodě Slovenska najdete evropské hlavní město kultury 2013, pohoří s unikátními jeskyněmi a nejkrásnější anglický park na Slovensku.

Anketa

Měli byste zájem o kompletní naplánování Vašeho pobytu na Slovensku?

Ano
Ne


Využívejte výhody online rezervace!


restauracie_cz