Slovensko / Kam jít / Jih středního Slovenska / Příroda a turistika
Badínsky prales

Badínsky prales

Vydejte se po stopách prince Charlese a prožijte nevšední pochod pralesem. Badínsky prales Vám nabízí jedno z nejstarších chráněných území na Slovensku, původní jedlovou bučí, vzácné jilmu, zajímavý naučný chodník.

Donovaly

Donovaly

Na rozhraní dvou národních parků Nízkých Tater a Velké Fatry, se v krásném prostředí nachází turistické centrum Donovaly. Vyhledávané turistické centrum, vhodné pro návštěvy v zimě iv létě, které charakterizuje krásné prostředí, široká nabídka doplňkových služeb a na atrakce bohaté okolí. více info ...

Kremnické vrchy

Kremnické vrchy

Díky množství přírodních zvláštností a rozmanitostí jsou Kremnické vrchy turisty velmi vyhledávané. Nechte se i Vy okouzlit nádhernými scenériemi této oblasti a poznejte všechny krásné místa, které se zde nacházejí.

Turistika okolo Banskej Bystrice

Okolí Banské Bystrice

Vychutnejte si turistiku v jedné z nejlépe vyznačených turistických oblastí na Slovensku. Turistika v okolí Banské Bystrice nabízí více než 500 km značených turistických tras, nové trasy na území městských lesů, pobyt v přírodě jen pár kilometrů od města, okružní stezky v lesoparku.

Slovenský kras

Slovenský kras

Největší krasové území Slovenské republiky budován vápenci a dolomity. Slovenský kras je znám množstvím překrásných jeskyní světového významu. Pro lidé, kteří milují turistiku a jeskyně Slovenského krasu bude nezapomenutelný. více info ...

Štiavnické vrchy

Štiavnické vrchy

Vychutnejte si největší sopečné pohoří Západních Karpat a krásy jeho rozmanité přírody. Ve Štiavnických vrších najdete množství turistických stezek a zajímavých cyklotras, nádherný výhled z vrchu Sitno a osvěžení ve vodních nádržích - "tajchách".

Anketa

Měli byste zájem o kompletní naplánování Vašeho pobytu na Slovensku?

Ano
Ne


restauracie_cz


Využívejte výhody online rezervace!