Slovensko / Čo robiť / Lyžovanie
Jasná Nízke Tatry

Jasná Nízke Tatry

Najlepšia zima na severných a južných svahoch Chopka, tu prežijete príjemnú lyžovačku na viac ako 35 km dokonale upravených zjazdovkách. Jasná Nízke Tatry ponúka garanciu snehu 5 mesiacov, detský park Maxiland, lyžiarsku školu, snowpark.

Levoča - Závada

Levoča - Závada

Lyžiarske stredisko Závada leží vo východnej časti Slovenska 9 km od mesta Levoča.

Šachtičky

Lyžiarske stredisko Šachtičky

Príďte si zalyžovať do strediska len 10 km od Banskej Bystrice!

PARK SNOW Donovaly

PARK SNOW Donovaly

PARK SNOW Donovaly patrí medzi špičku lyžiarský stredísk na Slovensku. Prídte si zalyžovať na kvalitné zjazdovky pre lyžiarov všetkých kategórií!

Poráč Park zima

Porač PARK relax & sport centrum

Športovo-relaxačné stredisko Poráč PARK sa nachádza v pohorí Hnilecké vrchy, horná časť Poráčskej doliny medzi obcami Poráč a Slovinky v okrese Spišská Nová Ves. V areály Poráč parku sú dva lyžiarské vleky s dĺžkou zjazdovky 500m a 1200m.

RS Vadicov

Rekreačné stredisko Vadičov

Príďte vyskúšať lyžovačku na skvelom svahu za prvotriedne ceny! Rekreačný areál Vadičov vám ponúka lyžovanie v lone nádhernej prírody, plne vybavený wellness hneď po aktívne strávenom dni, či zábavu s kamarátmi na tubing-u.

Salamandra Resort

Salamandra Resort

Nové lyžiarske stredisko pri Banskej Štiavnici. V Salamandra Resort na Vás čaká moderná štvorsedačková lanovka s bublinami, unikátna atmosféra Štiavnických vrchov,  skvelý športový relax.

Skalka arena

Skalka arena

Príďte si zalyžovať do Kremnických vrchov. Lyžiarske stredisko Skalka arena Vám ponúka centrum bežeckého lyžovania, nádherný výhlad počas lyžovačky, štvorsedačková lanovku, relaxačné služby.

SKI Bachledova

SKI Bachledova

Zažite aj vy fantastickú rodinnú lyžovačku s celosezónnou garanciou snehu. SKI Bachledova ponúka 12 úžasných zjazdoviek v dĺžke 10 km, všetky druhy obtiažnosti a detský areál SUNKID, bezplatné parkovanie, skibus a ďalšie doplnkové služby.

Bačova Roveň hlavná

Ski Centrum Bačova Roveň

Ski centrum Bačova roveň*** sa nachádza v obci Vyšná Boca a je situované v bezprostrednej blízkosti Hotela**Barbora.

Jasenská dolina

SKI Jasenská dolina

Jasenská dolina je najznámejšia veľkofatranská dolina, ktorá sa nachádza na turčianskej strane Veľkej Fatry. Nájdete tu celoročné rekreačné centrum a výborné lyžiarske strediská pre začiatočníkov i pokročilých, Kašovú a Lehotu.

Ski Krahule

Ski Krahule

Lyžovačka v strede Európy! Lyžiarske stredisko Ski Krahule Vám ponúka dostupné stredisko priamo v obci Krahule, štvorsedačkovú lanovku, nočné lyžovanie.

Ski Mlynky

Ski Mlynky

Príďte si zalyžovať do srdca slovenskej prírody! Lyžiarske stredisko Ski Mlynky Vám ponúka 9 zjazdových tratí, 7 vlekov, lanovku. Pozostáva z troch lyžiarskych stredísk - Gugeľ, Dedinky a Biele Vody.

SKI PARK Kubínska hoľa

SKI PARK Kubínska hoľa

Najvýhľadavanejšie lyžiarske stredisko na Slovensku, kde máte prekrásny výhľad na Hornú časť Oravy, Západne a Nízke Tatry a protiľahlé Chočske pohorie ponúka lyžovačku pre celú rodinu, 9 vlekov, lyžiarsku školu.

SKI PARK Ružomberok

Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo

V krásnom prostredí Veľkej Fatry sa nachádza Ružomberok - Malinô Brdo, jedno z najmodernejších lyžiarských stredísk na Slovensku.  

skicentrum opalisko

Skicentrum Opalisko

Ponúka Vám príjemné centrum rodinného typu, s nádhernými a upravenými svahmi, kde si prídu na svoje nielen zdatní lyžiari, ale aj úplní začiatočníci a hlavne deti.

Skicentrum Strednica Ždiar

Skicentrum Strednica Ždiar

Lyžiarske stredisko na úpätí Belianskych tatier s minimálne členitým terénom. Skicentrum strednica Ždiar ponúka prepravnú kapacitu 6080 os./hod. Vyskúšajte aj vy 9 vlekov, večerné lyžovanie, detskú lyžiarsku škôlku pre tých najmenších a tiež lyžiarsku školu.

PARK SNOW Veľká Rača

Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica

Jedným zo skvelých miest pre zimné športy je práve stredisko Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica, ktoré ponúka až 14 kilometrov zjazdoviek rôznych úrovní, trasy rôznych dĺžok pre bežecké lyžovanie, ideálne podmienky pre rodiny s deťmi.

SNOWLAND Valčianska dolina

SNOWLAND Valčianska dolina

Užite si s rodinou zábavu na Valčianskych svahoch! SNOWLAND Valčianska dolina Vám ponúka množstvo akcií a podujatí na rozmanité témy, dobrú lyžovačku pre začiatočníkov, ale aj zdatnejších lyžiarov, bežecké trate v celkovej dĺžke 12 km.

Tále

Tále Ski resort

V bezprostrednej blízkosti golfového areálu sa nachádza aj lyžiarske stredisko Tále Ski Resort, ktoré ponúka  6 vlekov a päť upravovaných zjazdoviek, večerné lyžovanie s osvetlenou traťou v dĺžke až 1,5 kilometra, snowboard park, či upravenú bežeckú trať v prostredí zasneženého golfového ihriska.  

Vrátna Free Time Zone

Vrátna Free Time Zone

Ideálna kombinácia obtiažností svahov v stredisku Vrátna Free Time Zone umožňuje kvalitnú lyžovačku pre všetky kategórie.

Vysoke Tatry - Štrbské Pleso

Vysoké Tatry-Štrbské Pleso

Lyžovačka priamo v srdci najvyšších vrchov Slovenska, pre najnáročnejších lyžiarov. Vysoké Tatry - Štrbské Pleso ako najlepšie lyžiarske stredisko na Slovensku ponúka trate pre slalom a zjazd, bežkovanie a snowbording, nočné lyžovanie, paragliding.

Tatranská Lomnica

Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica

Užite si slnečnú lyžovačku v najvýznamnejšom lyžiarskom stredisku východnej časti Vysokých Tatier. Lyžiarske stredisko Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica má k dispozícii 9 zjazdoviek rôznej obtiažnosti od ľahkých až po naozaj náročné, lyžiarsku školu pre deti, nočné lyžovanie s dĺžkou osvetlených tratí 550 metrov.

Winter park Martinky

Winter park Martinky

Lyžiarske stredisko Martinky je známe svojimi výbornými traťami, nádhernou prírodou a výhľadom na nádherné kopce a pohoria. Winter Park Martinky ponúka 6 vlekov a až 12 kilometrov zjazdoviek, upravené trasy rôznych obtiažností a špeciálny snowboard park.

Anketa

Mali by ste záujem o kompletné naplánovanie Vášho pobytu na Slovensku?

Áno
Nie


baner_kupele


restauracie_sk