Levoča - Závada

Levoča - Závada

Lyžiarske stredisko Závada leží vo východnej časti Slovenska 9 km od mesta Levoča.

Poráč Park zima

Porač PARK relax & sport centrum

Športovo-relaxačné stredisko Poráč PARK sa nachádza v pohorí Hnilecké vrchy, horná časť Poráčskej doliny medzi obcami Poráč a Slovinky v okrese Spišská Nová Ves. V areály Poráč parku sú dva lyžiarské vleky s dĺžkou zjazdovky 500m a 1200m.

SKI Bachledova

SKI Bachledova

Zažite aj vy fantastickú rodinnú lyžovačku s celosezónnou garanciou snehu. SKI Bachledova ponúka 12 úžasných zjazdoviek v dĺžke 10 km, všetky druhy obtiažnosti a detský areál SUNKID, bezplatné parkovanie, skibus a ďalšie doplnkové služby.

Ski Mlynky

Ski Mlynky

Príďte si zalyžovať do srdca slovenskej prírody! Lyžiarske stredisko Ski Mlynky Vám ponúka 9 zjazdových tratí, 7 vlekov, lanovku. Pozostáva z troch lyžiarskych stredísk - Gugeľ, Dedinky a Biele Vody.

Skicentrum Strednica Ždiar

Skicentrum Strednica Ždiar

Lyžiarske stredisko na úpätí Belianskych tatier s minimálne členitým terénom. Skicentrum strednica Ždiar ponúka prepravnú kapacitu 6080 os./hod. Vyskúšajte aj vy 9 vlekov, večerné lyžovanie, detskú lyžiarsku škôlku pre tých najmenších a tiež lyžiarsku školu.

Vysoke Tatry - Štrbské Pleso

Vysoké Tatry-Štrbské Pleso

Lyžovačka priamo v srdci najvyšších vrchov Slovenska, pre najnáročnejších lyžiarov. Vysoké Tatry - Štrbské Pleso ako najlepšie lyžiarske stredisko na Slovensku ponúka trate pre slalom a zjazd, bežkovanie a snowbording, nočné lyžovanie, paragliding.

Tatranská Lomnica

Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica

Užite si slnečnú lyžovačku v najvýznamnejšom lyžiarskom stredisku východnej časti Vysokých Tatier. Lyžiarske stredisko Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica má k dispozícii 9 zjazdoviek rôznej obtiažnosti od ľahkých až po naozaj náročné, lyžiarsku školu pre deti, nočné lyžovanie s dĺžkou osvetlených tratí 550 metrov.

Anketa

Mali by ste záujem o kompletné naplánovanie Vášho pobytu na Slovensku?

Áno
Nie


baner_kupele


restauracie_sk