Slovensko / Co dělat / Lyžování
Jasenská dolina

Jasenská dolina

Jasenská dolina je nejznámější veľkofatranská dolina, která se nachází na turčianské straně Velké Fatry. Najdete zde celoroční rekreační středisko a výborné lyžařsk střediska pro začátečníky i pokročilé, Kašová a Lehota.

Jasná Nízke Tatry

Jasná Nízké Tatry

Nejlepší zima na severních a jižních svazích Chopku, zde prožijete příjemnou lyžovačku na více než 35 km dokonale upravených sjezdovkách.

Levoča - Závada

Levoča - Závada

Lyžařské středisko Závada leží ve východní části Slovenska 9 km od města Levoča.

PARK SNOW Donovaly

PARK SNOW Donovaly

PARK SNOW Donovaly patří mezi špičku lyžařský středisek na Slovensku. Přijeďte si zalyžovat na kvalitní sjezdovky pro lyžaře všech kategorií!

Poráč Park zima

Porač PARK relax & sport centrum

Sportovně-relaxační středisko Poráč PARK se nachází v pohoří Hnilecké vrchy, horní část Poráčské doliny mezi obcemi Poráč a Slovinky v okrese Spišská Nová Ves. V areálu Poráč parku jsou dva lyžařské vleky s délkou sjezdovky 500m a 1200m.

RS Vadicov

Rekreační středisko Vadičov

Přijďte vyzkoušet lyžovačku na skvělém svahu za prvotřídní ceny! Rekreační středisko Vadičov nabízí lyžování v lůně nádherné přírody, plně vybavený wellness hned po aktivně stráveném dni a zábavu s kamarády na tubing-u.

Salamandra Resort

Salamandra Resort

Nové lyžařské středisko při Banské Štiavnici. V Salamandra Resort na vás čeká moderní čtyřsedačková lanovka s bublinami, unikátní atmosféra Štiavnických vrchů, skvělý sportovní relax.

Skalka arena

Skalka arena

Přijeďte si zalyžovat do Kremnických vrchů. Lyžařské středisko Skalka arena vám nabízí centrum běžeckého lyžování, nádherný výhled během lyžovačky, čtyřsedačkovou lanovku, relaxační služby.

SKI Bachledova

SKI Bachledova

Zažijte i vy fantastickou rodinnou lyžovačku s celosezónnou garancí sněhu. SKI Bachledova nabízí 12 sjezdovek v délce 10 km, všechny druhy obtížnosti a dětský areál SUNKID, bezplatné parkování, skibus a další doplňkové služby.

Bačova Roveň hlavná

Ski Centrum Bačova Roveň

Ski centrum Bačova roveň *** se nachází v obci Vyšná Boca a je situováno v bezprostřední blízkosti Hotelu**Barbora.

Ski Krahule

Ski Krahule

Lyžovačka ve středu Evropy! Lyžařské středisko Ski Krahule vám nabízí dostupné středisko přímo v obci Krahule, čtyřsedačkovou lanovku, noční lyžovanie.

Ski Mlynky

Ski Mlynky

Přijeďte si zalyžovat do srdce slovenské přírody! Lyžařské středisko Ski Mlynky Vám nabízí 9 sjezdových tratí, 7 vleků, lanovku. Skládá ze tří lyžařských středisek - Gugeľ, Dedinky a Bílé Vody.

SKI PARK Kubínska hoľa

SKI PARK Kubínská hola

Nejvyhledávanější lyžařské středisko na Slovensku, kde máte překrásný výhled na Horní část Oravy, Západně a Nízké Tatry a protilehlé Chočské pohoří nabízí lyžovačku pro celou rodinu, 9 vleků, lyžařskou školu. více info ...  

SKI PARK Ružomberok

Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo

V krásném prostředí Velké Fatry se nachází Ružomberok - Malino Brdo, jedno z nejmodernějších lyžařských středisek na Slovensku. více info ...

skicentrum opalisko

Skicentrum Opalisko

Nabízí Vám příjemné centrum rodinného typu, s nádhernými a upravenými svahy, kde si přijdou na své nejen zdatní lyžaři, ale i úplní začátečníci a hlavně děti.

Skicentrum Strednica Ždiar

Skicentrum Strednica Ždiar

Lyžařské středisko na úpatí Belianských Tater s minimálně členitým terénem. Skicentrum strednica Ždiar ponúka přepravnou kapacitu 6080 os./hod. Vyzkoušejte i vy 9 vleků, večerní lyžování, dětskou lyžařskou školku pro ty nejmenší a lyžařskou školu.

PARK SNOW Veľká Rača

Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica

Jedním ze skvělých míst pro zimní sporty je právě středisko Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica, které nabízí až 14 kilometrů sjezdovek různých úrovní, trasy různých délek pro běžecké lyžování, ideální podmínky pro rodiny s dětmi.  

SNOWLAND Valčianska dolina

SNOWLAND Valčianska dolina

Užijte si s rodinou zábavu na Valčianských svazích! SNOWLAND Valčianska dolina vám nabízí množství akcí a událostí na nejrůznější témata, dobrou lyžovačku pro začátečníky ale i zdatnejší lyžaře, běžecké tratě v celkové délce 12 km.

Šachtičky

Šachtičky

Přijeďte si zalyžovat do střediska jen 10 km od Banské Bystrice! Šachtičky nabízejí 5 vleků, dětský areál, 9 sjezdovek různé obtížnosti, 14 km běžeckých tratí.

Tále

Tále Ski Resort

V bezprostřední blízkosti golfového areálu se nachází i lyžařské středisko Tále Ski Resort, které nabízí 6 vleků a pět upravovaných sjezdovek, večerní lyžování s osvětlenou tratí v délce až 1,5 kilometru, snowboard park, zda upravenou běžeckou trať v prostředí zasněženého golfového hřiště.

Vrátna Free Time Zone

Vrátna Free Time Zone

Ideální kombinace obtížností svahů ve středisku Vrátna Free Time Zone umožňuje kvalitní lyžování pro všechny kategorie.

Vysoke Tatry - Štrbské Pleso

Vysoké Tatry - Štrbské pleso

Lyžovačka přímo v srdci nejvyšších vrchů Slovenska, pro nejnáročnější lyžaře. Vysoké Tatry - Štrbské Pleso jako nejlepší lyžařské středisko na Slovensku nabízí tratě pro slalom a sjezd, běžkování a snowboarding, noční lyžování, paragliding.

Tatranská Lomnica

Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Užijte si sluneční lyžovačku v nejzásadnějším lyžařském středisku východní části Vysokých Tater. Lyžařské středisko Tatranská Lomnica má k dispozici 9 sjezdovek různé obtížnosti od lehkých až po opravdu náročné, lyžařskou školu pro děti, noční lyžování s délkou osvětlených tratí 550 metrů.

Winter park Martinky

Winter park Martinky

Lyžařské středisko Martinky je známé svými výbornými tratěmi, nádhernou přírodou a výhledem na nádherné kopce a pohoří. Winter Park Martinky ponúka 6 vleků a až 12 kilometrů sjezdovek, upravené trasy různých obtížností a speciální snowboard park.

Anketa

Měli byste zájem o kompletní naplánování Vašeho pobytu na Slovensku?

Ano
Ne


Využívejte výhody online rezervace!


restauracie_cz