Slovensko / Seznam zajímavostí / Lázně a aquaparky / Lázně Rajecké Teplice

Lázně Rajecké Teplice

Kúpele Rajecké Teplice
Kúpele Rajecké Teplice

Fotogalerie:

Kúpele Rajecké Teplice 1 Kúpele Rajecké Teplice 2 Kúpele Rajecké Teplice 3 Kúpele Rajecké Teplice 4 Kúpele Rajecké Teplice 5 Kúpele Rajecké Teplice 6 Kúpele Rajecké Teplice 7 Kúpele Rajecké Teplice 8 116.jpg 125.jpg 127.jpg 138.jpg 581.jpg 582.jpg

Cenniky:

Charakteristika:

Po roce 1996 zásluhou nových majitelů prošli lázně rozsáhlou rekonstrukcí, která změnila lázně k nepoznání a vytvořila z Rajeckých Teplic atraktivní místo pro trávení tak léčebných i relaxačních wellness pobytů. Termální prameny typu akratoteriem s 38 ° C termální vodou se využívají v balneologické středisku v Lázeňském domě Aphrodite k léčení zánětlivých i degenerativních chorob pohybového ústrojí, kloubů, páteře, nervových nemocí i nemocí z povolání. Lázeňský dům se stává magnetem pro domácí a zahraniční návštěvníky, jehož interiér je upraven v antickém stylu a dodává mu netradiční atmosféru pohody a luxusu. Balnelogické středisko vybaveny nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji nabízí celou řadu procedur léčebného, relaxačního a zkrášlovacího charakteru: vodoléčba, klasické masáže, skotské střiky, oxygenoterapie, uhličitá koupel, manikúra a pedikúra. Lázeňský dům jako hotelový a relaxační komplex splňuje všechny podmínky evropského standardu a patří k nejnavštěvovanějším objektům z řad slovenské i zahraničních klientů - rádi se zde vracejí čeští, němečtí, rakouští, polští i ostatní koupelen hosté, kteří umějí ocenit balneoterapii na špičkové úrovni, kvalifikovaný tým odborného personálu i kvalitní služby jednotlivých středisek. V příjemném uklidňujícím prostředí parku, okolo jezírka s fontánami a skalními kreacemi nachází klienti a návštěvníci lázní pohodlné ubytování v hotelových zařízeních. Vše je na dosah a blízko, soustředěné kolem balneologického centra. Kromě čtyřhvězdičkového hotelu je ubytování poskytované v dalších 6 ubytovacích zařízeních různé kategorie, které jsou situovány v blízkosti lázeňského domu, v překrásném prostředí lázeňského parku, okolo jezírka s fontánami a skalními kreacemi.

Historie:

  • Začátkem 17. století bylo vybudováno Lietavské panství, ke kterému patřily termální prameny a první stavení, z nichž se vyvinuly dnešní lázně Rajecké Teplice.

Indikace:

  • V Rajeckých Teplicích se léčí pacienti s některými nervovými chorobami, s nemocemi pohybového ústrojí, některými duševními chorobami a nemocemi z povolání.

Procedury Popis
Elektrolečba  Diadynamik, diatermie, fyaction, galvanický koupel, interferenční proudy, magnetoterapie, ultrazvuk
Diagnostické vyšetření

Vstupní lékařské vyšetření s předpisem procedur, EKG

Masáže

Klasická, podvodní, reflexní masáž

Obklady

Parafínové zábaly a obklady

Pohybová léčba

Fitness, léčebná rehabilitace (individuální, skupinová), léčebný tělocvik

Přírodní minerální lázně

Uhličitý koupel 

Svetloléčba, teploléčba

BIOPTRON, laser, léčba polarizovaným a UV světlem, solárium, solux

Speciální terapie

 
Kyslíková terapie, lymfatická drenáž přístrojová manipulační léčba, plynové injekce,
dietoterapie, inhalace

Vodoléčebné procedury

Automatická podvodní masáž, masážní bazén, perličková koupel, rehabilitační plavecký bazén, sauna, skotské střiky, šlapací koupel, vířivá koupel

Adresa

Osloboditeľov 131/4 , Rajecké Teplice , 01313

Kontaktní údaje

  • Telefon: +421 41 5494 256
  • Fax: +421 41 5493 674
  • www.spa.sk

360 view
 
Města a obce
Historické památky
Muzea a galerie
Turistické oblasti
Lázně a aquaparky
Golfová střediska
Lyžařská střediska
Cykloturistika
Atrakce

Anketa

Měli byste zájem o kompletní naplánování Vašeho pobytu na Slovensku?

Ano
Ne