Lázně Piešťany

Kúpele Piešťany
Kúpele Piešťany

Fotogalerie:

Kupele Pešťany 8 Kúpele Piešťany 6 Kúpele Piešťany 2 Kúpele Piešťany 5 Kúpele Piešťany 3 Kupelé Piešťany 7 Kúpele Piešťany 1 Kúpele Piešťany 4

Medicínské lázeňské pobyty:

 • Komplexní lázeňský pobyt -  Lázeňský pobyt zaměřený na léčbu pohybového aparátu a revmatoidní artritidu s doporučenou délkou pobytu 2- 3 týdny.
 • Komplexní lázeňský pobyt LIGHT - Lázeňský pobyt zaměřený na léčbu pohybového aparátu a revmatoidní artritidu s doporučenou délkou minimálne 2 týdny.
 • Lázeňský pobyt Osteoporóza - Lázeňský pobyt zaměřený na prevenci osteoporózy s doporučenou délkou 3 - 4 týdny.
 • Preventívní lázeňský pobyt - Lázeňský pobyt je určený na prevenci onemocnění páteře nebo prevenci kardiovaskulárních nemocí s doporučenou délkou pobytu 1 – 2 týdny.

Preventivní, relaxační, rehabilitační lázeňské pobyty:

 • Lázeňský pobyt „Antistress“ - Lázeňský pobyt zaměřený na eliminaci stresu s doporučenou délkou pobytu 1 – 2 týdny.
 • Lázeňský pobyt „Štíhlá linie“ - Lázeňský pobyt je zaměřený na prevenci onemocnění pohybového aparátu poškozeného nadváhou a na samotnou redukci hmotnosti s doporučenou délkou pobytu 3 – 4 týdny.
 • Chuť Piešťan - Oblíbený lázeňský pobyt nabízející unikátní piešťanské procedury.
 • Rehabilitační lázeňský pobyt - Lázeňský pobyt je zaměřený na léčbu stavů po úrazech a operacích pohybového ústrojí s doporučenou délkou pobytu 2 – 3 týdny.

Charakteristika:

Vyzkoušejte i vy léčivou sílu termálních vod, sirného bahna a kvalitní lékařskou péči ve světoznámých lázních v Piešťanech. Léčebné procedury vám pomohou vyřešit zdravotní problémy, nebo slouží jako prevence pro upevnění zdraví.


Ve volném čase se můžete věnovat rozmanitým sportovním aktivitám přímo na Lázeňském ostrově nebo v jeho okolí. Pro milovníky golfu je k dispozici v blízkosti hotelů golfové hřiště. Během celého roku se na Lázeňském ostrově a v městě konají koncerty, divadelní představení a další kulturní akce. Pobyt v Slovenské léčebných lázních Piešťany uzdraví nejen vaše tělo, ale i mysl.

Historie:

 • Lázně Piešťany mají 200 letou tradici lázeňské léčby, jejímž základem jsou přírodní léčivé zdroje - termální minerální voda a unikátní sirné léčivé bahno.

Indikace:

 • Lázně se specializují na léčbu nemocí pohybového aparátu a centrálních periferních nervů.

Služby:

 • Lázeňská léčba a procedury: v lázních nabízíme více než 60 různých léčebných procedur a metodik. Základem jsou procedury využívající unikátní minerální vodu a léčivé sirné bahno, které se kombinují s vodoléčbu, individuální a skupinovou rehabilitací, masážemi, uhličitou terapií, světloléčbou, elektroléčbou, teploléčbou a dalšími specializovanými výkony a relaxačními procedurami.
 • Kongresové služby: Lázně nabízejí zájemcům široké možnosti organizování kongresových služeb v 18 konferenčních prostorách - mezinárodní kongresy, konference, odborné a seminární školení, workshopy, firemní prezentace, obchodní jednání, pracovní obědy, firemní setkání dle požadavků klienta.
 • Sportovní možnosti: Lázeňský ostrov nabízí širokou škálu sportovních možností - plavání v termálních bazénech, cyklistika, turistika, nordic walking, tenisové kurty, golfové hřiště...
 • Golf: Golfové hřiště v severní části Lázeňského ostrova má 9 - jamek a vše, co patří ke golfovému areálu - club house s komplexními vynikajícími službami, kavárna, golfový obchod.
 • Tenis: Přímo na Lázeňském ostrově, najdou hosté a návštěvníci města dva dvorce se sezónním provozem. Dvorce mají kvalitní antukový povrch a jsou plně k dispozici lázeňským hostům.

Adresa

Winterova 29 , Piešťany , 92129

Kontaktní údaje

 
Města a obce
Historické památky
Muzea a galerie
Turistické oblasti
Lázně a aquaparky
Golfová střediska
Lyžařská střediska
Cykloturistika
Atrakce

Anketa

Měli byste zájem o kompletní naplánování Vašeho pobytu na Slovensku?

Ano
Ne


Využívejte výhody online rezervace!


restauracie_cz