Slovensko / Co dělat / Lázně a aquaparky
AquaCity Poprad

Aquacity Poprad

Užijte si skutečný relax v AquaCity Poprad, který splní i ty nejvyšší nároky a který je ideálním místem pro dovolenou. AquaCity Poprad Vás láká termálními bazény, vodními atrakcemi, wellness centrem, vířivkami, sněhovou jeskyní a dalšími atrakcemi.

Aquapark Senec

Aquapark Senec

Jen kousek od Bratislavy najdete rekreačně-relaxační vodní svět Aquapark Senec, který je vyhledávanou atrakcí pro celoroční oddych dětí i dospělých. Přijďte a vychutnejte si odpočinek v perličkových bazénech, zda adrenalin na vodních atrakcích.

Bardejovské Kúpele

Bardejovské Kúpele

Slavné Bardejovské Kúpele (Lázně), ve kterých se léčili historické osobnosti jako Josef II., rakousko-uherská císařovna Alžběta, známá pod jménem Sisi, ale také ruský car Alexandr I.

Domica resort

Domica resort

Navštivte resort Domica, umístěný v lůně panenské přírody národního parku Slovenský kras, a načerpejte potřebnou energii. Domica resort nabízí unikátní wellness program, lázně, pohádkový park pro děti, animační programy, okolí vhodné pro turistiku, cykloturistiku, lyžování.

Thermal Park Bešeňová

GINO PARADISE Bešeňová

Nenechte si ujít celoroční oddychový ráj, který najdete jen kousek od měst Martin nebo Ružomberok! V Thermal Parku Bešeňová naleznete bazény, adrenalinové atrakce, vířivky pod širým nebem, oblázkovou pláž s částí pro nudisty a čarokrásné přírodní prostředí.

Kúpele Bojnice

Lázně Bojnice

Kromě krásného Bojnického zámku v Bojnicích najdete i hojně navštěvovanou ZOO. Lázně jsou velmi oblíbeným místem pro odpočinek a relaxaci. Nabízejí léčbu pohybového ústrojí, léčivou přírodní vodu pocházející z 9 pramenů a celoroční venkovní termální bazény.

Kúpele Brusno

Lázně Brusno

Nechte se zlákat a navštivte lázně Brusno. Léčivé minerální vody jsou vhodné k léčbě oběhového a trávicího ústrojí, pohybového aparátu i cukrovky. Lázně Brusno vám nabízejí přírodní léčivou vodu Brusnianku a tiché zalesněné údolí Horehroní.

Kúpele Piešťany

Lázně Piešťany

Vyzkoušejte i vy léčivou sílu termálních vod, sirného bahna a kvalitní lékařské péče v těchto světoznámých lázních, které nabízejí více než 60 léčebných procedur s využitím přírodních zdrojů na léčbu onemocnění pohybového aparátu, ale i relaxační a wellness procedury.

Kúpele Rajecké Teplice

Lázně Rajecké Teplice

Lázně Rajecké Teplice mají velmi bohatou historii sahající až do 14. století. Zveme vás na malou exkurzi. Lázně Rajecké Teplice nabízejí vodní a saunový svět a pobyt v lázeňském domě v antickém stylu.

Kúpele Sklené Teplice

Lázně Sklené Teplice

Přijeďte do krásné doliny na úpatí Štiavnických vrchů a objevte lázně Sklené Teplice, které Vám nabízejí prameny s teplotou 37 °C - 52 °C, léčbu pohybového aparátu a nemocí nervového ústrojí a příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období.

Kúpele Sliač

Lázně Sliač

Přijeďte si odpočinout do lázní známých více než 750 let. Lázně Sliač nabízejí nejdůležitější a nejvydatnější ze Sliačské pramenů - Lázeňský pramen, relaxační a wellness služby.

trencianske teplice

Lázně Trenčianské Teplice

Jedná se o jedny z nejkrásnějších a nejstarších lázní na Slovensku, rozkládající se v čarokrásné přírodě. Lázně Trenčianské Teplice nabízejí historické prostředí v tureckých lázních, parkový komplex s idylickými jezírky a množství kulturních akcí.

Turčianske Teplice SPA & Aquapark

Lázně Turčianské Teplice

Přijďte si odpočinout do vyhledávaných lázní v Turčianské kotlině. Lázně Turčianské Teplice mají pro Vás připraveny wellness pobyty, procedury šité na míru, SPA & Aquapark, nádherný lázeňský park se vzácnými stromy a překrásnou okolní přírodu.

Kúpele Vyšné Ružbachy

Lázně Vyšné Ružbachy

Lázně pro Vaše srdce a duši, léčba kardiovaskulárních onemocnění a stresu, relax, wellnes, léčivá voda, Nordic walking.

Tatralandia Liptovský Mikuláš

Tatralandia Liptovský Mikuláš

Navštivte největší areál vodní zábavy na Slovensku, v Čechách a v Polsku! Tatralandia Liptovský Mikuláš nabízí bazény, tobogány, množství atrakcí, zdraví prospěšnou termální vodu, ubytování a služby na špičkové úrovni.

Termálne kúpalisko Komárno

Termální koupaliště Komárno

Prameny obsahují minerální látky, které mají velmi příznivé účinky na kloubní, revmatické a ženské nemoci.

Patince

Termální lázně Patince

Nechte se zlákat termálními prameny s teplotou vody 27 °C a příznivými účinky na pohybové ústrojí. Termální lázně Patince Vám nabízejí příjemné prostředí s bohatou vegetací a přírodní pláží, vodní plochy přírodního i umělého původu.

THERMAL CORVINUS Veľký Meder

THERMAL CORVINUS Veľký Meder

Vychutnejte si královský zážitek z vody 365 dní v roce! THERMAL Corvinus Velký Meder nabízí geotermální vodu od 25 do 38 ° C, maximální zábavu pro celou rodinu, interaktivní vodní hřiště.

VADAŠ Thermal Štúrovo

VADAŠ Thermal Štúrovo

Navštivte rekreační komplex, slavný i za hranicemi. Svojí kapacitou přes 10 000 návštěvníků nabízí ideální podmínky k oddechu pro milovníky vody a slunce - bazény různé velikosti, krytou plovárnu, jedinečný bazén s umělým vlnobitím a termální vodu s teplotou 39 °C.

Vodný raj Vyhne

Vodní ráj Vyhne

Vodní ráj Vyhne je jedinečným akvaparkem s celoročním provozem. Leží na začátku chráněné krajinné oblasti Štiavnické vrchy, uprostřed nádherné přírody a jen 15 km od historického města Banská Štiavnica.

Anketa

Měli byste zájem o kompletní naplánování Vašeho pobytu na Slovensku?

Ano
Ne


Využívejte výhody online rezervace!


restauracie_cz