Kúpele Piešťany

Kúpele Piešťany
Kúpele Piešťany

Fotogaléria:

Kupele Pešťany 8 Kúpele Piešťany 6 Kúpele Piešťany 2 Kúpele Piešťany 5 Kúpele Piešťany 3 Kupelé Piešťany 7 Kúpele Piešťany 1 Kúpele Piešťany 4

Medicínske kúpeľné pobyty:

 • Komplexný kúpeľný pobyt - Kúpeľný pobyt zameraný na liečbu pohybového aparátu a reumatoidnú artritídu s odporúčanou dĺžkou pobytu 2- 3 týždne.
 • Komplexný kúp. pobyt LIGHT - Kúpeľný pobyt zameraný na liečbu pohybového aparátu a reumatoidnú artritídu s odporúčanou dĺžkou minimálne 2 týždne.
 • Kúpeľný pobyt Osteoporóza - Kúpeľný pobyt zameraný na prevenciu osteoporózy s odporúčanou dĺžkou 3 - 4 týždne.
 • Preventívny kúpeľný pobyt - Kúpeľný pobyt je určený na prevenciu ochorení chrbtice alebo prevenciu kardiovaskulárnych chorôb s odporúčanou dĺžkou pobytu 1 – 2 týždne.

Preventívne, relaxačné, rehabilitačné kúpeľné pobyty:

 • Kúpeľný pobyt „Antistress“ - Kúpeľný pobyt zameraný na elimináciu stresu s odporúčanou dĺžkou pobytu 1 – 2 týždne.
 • Kúpeľný pobyt „Štíhla línia“ - Kúpeľný pobyt je zameraný na prevenciu ochorení pohybového aparátu poškodeného nadváhou a na samotnú redukciu hmotnosti s odporúčanou dĺžkou pobytu 3 – 4 týždne.
 • Chuť Piešťan - Obľúbený kúpeľný pobyt ponúkajúci unikátne piešťanské procedúry.
 • Rehabilitačný kúpeľný pobyt - Kúpeľný pobyt je zameraný na liečbu stavov po úrazoch a operáciách pohybového ústrojenstva s odporúčanou dĺžkou pobytu 2 – 3 týždne.

Charakteristika:

Vyskúšajte aj vy liečivú silu termálnych vôd, sírneho bahna a kvalitnú lekársku starostlivosť vo svetoznámych kúpeľoch v Piešťanoch. Liečebné procedúry vám pomôžu vyriešiť zdravotné problémy, alebo slúžia ako prevencia na upevnenie zdravia.

Vo voľnom čase sa môžete venovať rôznorodým športovým aktivitám priamo na kúpeľnom ostrove alebo v jeho okolí. Pre milovníkov golfu je k dispozícii v blízkosti hotelov golfové ihrisko. Počas celého roku sa na kúpeľnom ostrove a v meste uskutočňujú koncerty, divadelné predstavenia a ďalšie kultúrne podujatia. Pobyt v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany uzdraví nielen vaše telo, ale aj myseľ.  

História:

 • Kúpele Piešťany majú 200 ročnú tradíciu kúpeľnej liečby, ktorej základom sú prírodné liečivé zdroje – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno.

Indikácie:

 • Kúpele sa špecializujú na liečbu chorôb pohybového aparátu a centrálnych periférnych nervov.

Služby:

 • Kúpeľná liečba a procedúry: v kúpeľoch ponúkame viac ako 60 rôznych liečebných procedúr a metodík. Základom sú procedúry využívajúce unikátnu minerálnu vodu a liečivé sírne bahno, ktoré sa kombinujú s vodoliečbou, individuálnou a skupinovou rehabilitáciou, masážami, uhličitou terapiou, svetloliečbou, elektroliečbou, teploliečbou a ďalšími špecializovanými výkonmi a relaxačnými procedúrami.
 • Kongresové služby: Kúpele ponúkajú pre záujemcov široké možnosti organizovania kongresových služieb v 18 konferenčných priestoroch -  medzinárodné kongresy, konferencie, odborné a seminárne školenia, workshopy, firemné prezentácie, obchodné rokovania, pracovné obedy, firemné stretnutia podľa požiadaviek klienta.
 • Športové možnosti: Kúpeľný ostrov ponúka širokú škálu športových možností – plávanie v termálnych bazénoch, cyklistika, turistika, nordic walking, tenisové kurty, golfové ihrisko ...
 • Golf: Golfové ihrisko v severnej časti Kúpeľného ostrova má 9 - jamiek a všetko, čo patrí ku golfovému areálu - club house s komplexnými vynikajúcimi službami, kaviareň, golfový obchod.
 • Tenis: Priamo na Kúpeľnom ostrove, nájdu hostia a návštevníci mesta dva dvorce so sezónnou prevádzkou. Dvorce majú kvalitný antukový povrch a sú plne k dispozícii kúpeľným hosťom

Adresa

Winterova 29 , Piešťany , 92129

Kontaktné údaje

 
Mestá a obce
Historické pamiatky
Múzeá a galérie
Turistické oblasti
Kúpele a aquaparky
Golfová strediska
Lyžiarske strediská
Cykloturistika
Atrakcie

Odporúčané hotely

Thermia Palace Hotel***** Piešťany
Thermia Palace Hotel***** Piešťanyod €85,00/osoba

Anketa

Mali by ste záujem o kompletné naplánovanie Vášho pobytu na Slovensku?

Áno
Nie