Slovensko / Čo robiť / Kúpele a aquaparky
AquaCity Poprad

Aquacity Poprad

Užite si skutočný relax v AquaCity Poprad, ktorý splní aj tie najvyššie nároky a je ideálnym miestom pre dovolenku. AquaCity Poprad Vás láka termálnymi bazénmi, vodnými atrakciami, wellness centrom, vírivkami, snehovou jaskyňou a ďalšími atrakciami.

Aquapark Senec

Aquapark Senec

Len kúsok od Bratislavy nájdete rekreačno-relaxačný vodný svet Aquapark Senec, ktorý je vyhľadávanou atrakciou pre celoročný oddych detí aj dospelých. Príďte a vychutnajte si oddych v perličkových bazénoch, či adrenalín na vodných atrakciách.

Tatralandia Liptovský Mikuláš

Aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš

Navštívte najväčší areál vodnej zábavy na Slovensku, v Čechách a v Poľsku! Tatralandia Liptovský Mikuláš ponúka bazény, tobogány, množstvo atrakcií, zdraviu prospešnú termálnu vodu, ubytovanie a služby na špičkovej úrovni.

Bardejovské Kúpele

Bardejovské Kúpele

Slávne Bardejovské Kúpele, v ktorých sa liečili historické osobnosti ako Jozef II., rakúsko-uhorská cisárovná Alžbeta, známa pod menom Sisi, ale aj ruský cár Alexander I.

Domica resort

Domica resort

Navštívte Domica resort v lone panenskej prírody Národného parku Slovenský kras a načerpajte potrebnú energiu. Domica resort ponúka unikátny wellness program, spa, rozprávkový park pre deti, animačné programy a okolie vhodné na turistiku, cykloturistiku, či lyžovanie.

Thermal Park Bešeňová

GINO PARADISE Bešeňová

Nenechajte si ujsť celoročný oddychový raj len kúsok od miest Martin alebo Ružomberok! V GINO PARADISE Bešeňová nájdete bazény, adrenalínové atrakcie, whirpooly pod holým nebom, kamienkovú pláž s časťou pre nudistov a čarokrásne prírodné prostredie.

Kúpele Bojnice

Kúpele Bojnice

V Bojniciach nájdete okrem krásneho zámku, navštevovanej ZOO, aj obľúbené miesto relaxu, ktorým sú Kúpele Bojnice. Tieto kúpele Vám ponúkajú liečbu pohybového ústrojenstva, liečivú prírodnú vodu z 9 prameňov a celoročné vonkajšie termálne bazény.

Kúpele Brusno

Kúpele Brusno

Nechajte sa zlákať a navštívte kúpele Brusno. Liečivé minerálne vody sú vhodné na liečbu obehového a tráviacého ústrojenstva, pohybového aparátu ako aj cukrovky. Kúpele Brusno vám ponúkajú prírodnú liečivú vodu Brusnianku a tiché zalesnené údolie Horehronia.

Kúpele Piešťany

Kúpele Piešťany

Vyskúšajte liečivú silu termálnych vôd, sírneho bahna a kvalitnú lekársku starostlivosť vo svetoznámych kúpeľoch, ktoré ponúkajú viac ako 60 liečebných procedúr s využitím prírodných zdrojov na liečbu ochorení pohybového aparátu, ale aj relaxačné a wellness procedúry. 

Kúpele Rajecké Teplice

Kúpele Rajecké Teplice

Kúpele Rajecké Teplice majú veľmi bohatú históriu siahajúcu až do 14. storočia. Pozývame vás na malú exkurziu. Kúpele Rajecké Teplice ponúkajú vodný a saunový svet a pobyt v kúpeľnom dome v antickom štýle.

Kúpele Sklené Teplice

Kúpele Sklené Teplice

Príďte do krásnej doliny na úpätí Štiavnických vrchov a objavte kúpele Sklené Teplice, ktoré Vám ponúkajú pramene s teplotou 37 - 52 °C, liečbu pohybového aparátu, chorôb nervového ústrojenstva a pobyt v ktoromkoľvek ročnom období.

Kúpele Sliač

Kúpele Sliač

Príďte si oddýchnuť do kúpeľov známych vyše 750 rokov. Kúpeľoch Sliač ponúkajú najdôležitejší a najvýdatnejší zo sliačských prameňov - Kúpeľný prameň, relaxačné a wellness služby.

trencianske teplice

Kúpele Trenčianske Teplice

Jedny z najkrajších a najstarších kúpeľov Slovenska ležiace v čarokrásnej prírode ponúkajú historické prostredie v tureckých kúpeľoch, parkový komplex a idylické jazierka a množstvo kultúrnych podujatí.

Turčianske Teplice SPA & Aquapark

Kúpele Turčianske Teplice

Príďte si oddýchnuť do vyhľadávaných kúpeľov v Turčianskej kotline. Kúpele Turčianske Teplice majú pre Vás pripravené wellness pobyty, procedúry šité na mieru, SPA & Aquapark, nádherný kúpeľný park so vzácnymi stromami a prekrásnú okolitú prírodu.

Kúpele Vyšné Ružbachy

Kúpele Vyšné Ružbachy

Kúpele pre Vaše srdce a dušu, liečba srdcovocievných ochorení, a stresu, relax, wellnes, liečivá voda, Nordic walking.

Termálne kúpalisko Komárno

Termálne kúpalisko Komárno

Pramene obsahujú minerálne látky, ktoré majú veľmi priaznivé účinky na kĺbové, reumatické a ženské choroby.

Patince

Termálne kúpele Patince

Nechajte sa zlákať termálnym prameňom s teplotou vody 27 °C a priaznivými účinkami na pohybové ústrojenstvo. Termálne kúpele Patince ponúkajú príjemné prostredie s bohatou vegetáciou, prírodné plážové priestory a vodné plochy prírodného aj umelého pôvodu.

THERMAL CORVINUS Veľký Meder

THERMAL CORVINUS Veľký Meder

Vychutnajte si kráľovský zážitok z vody 365 dní v roku! THERMAL CORVINUS Veľký Meder ponúka geotermálnu vodu od 25 do 38 °C, maximálnu zábavu pre celú rodinu, interaktívne vodné ihrisko.

VADAŠ Thermal Štúrovo

VADAŠ Thermal Štúrovo

Navštívte rekreačný komplex, slávny aj za hranicami. Svojou kapacitou nad 10 000 návštevníkov ponúka ideálne podmienky na oddych milovníkom vody a slnka - bazény rôznej veľkosti, krytú plaváreň, jedinečný bazén s umelým vlnobitím a termálnu vodu s teplotou 39 °C.

Vodný raj Vyhne

Vodný raj Vyhne

Vodný raj Vyhne je jedinečným aquaparkom s celoročnou prevádzkou. Leží na začiatku chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, uprostred nádhernej prírody a iba 15 km od historického mesta Banská Štiavnica.

Anketa

Mali by ste záujem o kompletné naplánovanie Vášho pobytu na Slovensku?

Áno
Nie


baner_kupele


restauracie_sk