Slovensko / Kam ísť / Juh stredného Slovenska / Kúpele a aquaparky
Domica resort

Domica resort

Navštívte Domica resort v lone panenskej prírody Národného parku Slovenský kras a načerpajte potrebnú energiu. Domica resort ponúka unikátny wellness program, spa, rozprávkový park pre deti, animačné programy a okolie vhodné na turistiku, cykloturistiku, či lyžovanie.

Kúpele Brusno

Kúpele Brusno

Nechajte sa zlákať a navštívte kúpele Brusno. Liečivé minerálne vody sú vhodné na liečbu obehového a tráviacého ústrojenstva, pohybového aparátu ako aj cukrovky. Kúpele Brusno vám ponúkajú prírodnú liečivú vodu Brusnianku a tiché zalesnené údolie Horehronia.

Kúpele Sklené Teplice

Kúpele Sklené Teplice

Príďte do krásnej doliny na úpätí Štiavnických vrchov a objavte kúpele Sklené Teplice, ktoré Vám ponúkajú pramene s teplotou 37 - 52 °C, liečbu pohybového aparátu, chorôb nervového ústrojenstva a pobyt v ktoromkoľvek ročnom období.

Kúpele Sliač

Kúpele Sliač

Príďte si oddýchnuť do kúpeľov známych vyše 750 rokov. Kúpeľoch Sliač ponúkajú najdôležitejší a najvýdatnejší zo sliačských prameňov - Kúpeľný prameň, relaxačné a wellness služby.

Vodný raj Vyhne

Vodný raj Vyhne

Vodný raj Vyhne je jedinečným aquaparkom s celoročnou prevádzkou. Leží na začiatku chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, uprostred nádhernej prírody a iba 15 km od historického mesta Banská Štiavnica.

Anketa

Mali by ste záujem o kompletné naplánovanie Vášho pobytu na Slovensku?

Áno
Nie


baner_kupele


restauracie_sk