Bratislava

Bratislava

Turisticky najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie mesto Slovenska patrí medzi najmladšie európske metropoly. Bratislava Vás pozýva do mesta modernej zábavy, do prekrásneho historického centra, či do národných múzeí a galérii.

Komárno

Komárno

Navštívte jedno z najstarších miest na Slovensku, mesto na sútoku Váhu a Dunaja. Ponúka hodnotné kultúrne pamiatky, najväčší pevnostný systém Rakúsko-Uhorska - Komárňanskú pevnosť, jadro mesta, ktoré je pamiatkovou zónou a pravidelné kultúrne podujatia.

Kralovske mesta

Kráľovské mestá - Pezinok, Svätý Jur, Modra

Kráľovské mestá Bratislavského kraja okúzlia návštevníkov svojou jedinečnosťou. Navštívte staré vinohradnícke mesto Pezinok, architektonicky najzachovalejšie vinohradnícke mesto Svätý Jur a mesto Modra, ktorého historické jadro je vyhlásené za pamiatkovú zónu. 

Marianka

Marianka

Známe pútnicke miesto nachádzajúce sa v okrese Malacky. Marianka, ako najstaršie pútnické miesto na Slovensku, sa teší záujmu veriacich aj v zahraničí. Ponúka pútnický a exercičný dom a históriu zahalenú legendami.  

Štúrovo

Štúrovo

Mesto ležiace na ľavom brehu Dunaja na Slovensko-maďarskej hranici. Štúrovo je najjužnejšie mesto na Slovensku, ktoré priťahuje tisíce návštevníkov svojim zaujímavým kúpeľným prostredím.

Anketa

Mali by ste záujem o kompletné naplánovanie Vášho pobytu na Slovensku?

Áno
Nie


restauracie_sk


baner_kupele