Slovensko / Co dělat / Tipy na výlety / Jihozápadní Slovensko
areál divoká voda čunovo

Areál Divoká Voda Čunovo

Areál Divoká Voda Čunovo nabízí široké spektrum sportovních a volnočasových aktivit.

Pivnice Pezinok

Malokarpatská vinná cesta

Poznat skvělé vína v okolí Bratislavy máte možnost na výletech po Malokarpatské vinné silnici vedoucí přes Bratislavu, Svätý Jur, Pezinok, Modrá a zakončené v Trnavě. Malokarpatská vinná cesta Vám nabízí kvalitní vína a gastronomické speciality, krásnou přírodu a kulturně-historické památky.  

Po stopách Pálffyovcov na Dolnom Záhorí

Po stopách Pálffyovců na Dolním Záhoří

Zažijte nezapomenutelný zážitek po stopách rodu Pálffyovců. Nabízejí různé památky: Klášter a Chrám Neposkvrněného Početí Panny Marie, Pálffyovskú lípu, Zámecký park, či Pálffyovský zámeček. více info ...

vínna cesta Búč

Vinná cesta Búč

Jedním z největších pokladů euroregionu Ister-Granum je réva. Kdysi bylo toto území vinařskou oblastí ostřihomského arcibiskupa a zdá se, že se tato vinařská oblast opět probouzí k životu. Vinná cesta v tomto regionu Vás láká Belianským vínem a legendární kamenínskou "Iszomfalvou".

Vodné dielo Gabčíkovo

Vodní dílo Gabčíkovo

Vodní dílo Gabčíkovo leží na Dunaji v blízkosti Bratislavy. Jeho účelem je zejména ochrana před povodněmi, neboť tato oblast pamatuje již několikero katastrofických záplav. Vodní dílo Gabčíkovo Vám nabízí sladění zájmů člověka s potřebami přírody, překrásnou přírodu a setkání s pohostinnými lidmi a ukázku zabezpečení plynulé celoroční plavby.

ZOO a Dinopark Bratislava

ZOO a Dinopark Bratislava

Navštivte ZOO v překrásné přírodě, která se jako první v Evropě pyšní odchovem mláďat chráněného Rysa ostrovida. V ZOO a Dinoparku Bratislava si nenechte ujít 96 hektarů s 720 savci, 200 ptáky a 40 plazy, 3D kino a paleontologické hřiště a Dinopark.

Anketa

Měli byste zájem o kompletní naplánování Vašeho pobytu na Slovensku?

Ano
Ne