Slovensko / Co dělat / Lázně a aquaparky / Jih středního Slovenska
Domica resort

Domica resort

Navštivte resort Domica, umístěný v lůně panenské přírody národního parku Slovenský kras, a načerpejte potřebnou energii. Domica resort nabízí unikátní wellness program, lázně, pohádkový park pro děti, animační programy, okolí vhodné pro turistiku, cykloturistiku, lyžování.

Kúpele Brusno

Lázně Brusno

Nechte se zlákat a navštivte lázně Brusno. Léčivé minerální vody jsou vhodné k léčbě oběhového a trávicího ústrojí, pohybového aparátu i cukrovky. Lázně Brusno vám nabízejí přírodní léčivou vodu Brusnianku a tiché zalesněné údolí Horehroní.

Kúpele Sklené Teplice

Lázně Sklené Teplice

Přijeďte do krásné doliny na úpatí Štiavnických vrchů a objevte lázně Sklené Teplice, které Vám nabízejí prameny s teplotou 37 °C - 52 °C, léčbu pohybového aparátu a nemocí nervového ústrojí a příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období.

Kúpele Sliač

Lázně Sliač

Přijeďte si odpočinout do lázní známých více než 750 let. Lázně Sliač nabízejí nejdůležitější a nejvydatnější ze Sliačské pramenů - Lázeňský pramen, relaxační a wellness služby.

Vodný raj Vyhne

Vodní ráj Vyhne

Vodní ráj Vyhne je jedinečným akvaparkem s celoročním provozem. Leží na začátku chráněné krajinné oblasti Štiavnické vrchy, uprostřed nádherné přírody a jen 15 km od historického města Banská Štiavnica.

Anketa

Měli byste zájem o kompletní naplánování Vašeho pobytu na Slovensku?

Ano
Ne


Využívejte výhody online rezervace!


restauracie_cz