Alpinka golf

Alpinka Golf Košice

Príďte si overiť svoje golfové zručnosti len 15 kilometrov od Košíc. Alpinka Golf Košice Vám ponúka 9-jamkové ihrisko, na ktorom si zároveň vychutnáte príjemné prostredie lemované potokom. Pre začiatočníkov je pripravená golfová škola a požičovňa príslušenstva.

Golf Bernolákovo

BLACK RIVER golf park Bernolákovo

Vychutnajte si hru golfu v naozaj nádhernom prostredí športovo najnáročnejšieho a naťažšieho golfového ihriska v Európe. Navštívte klub Golf Bernolákovo, ktorý je situovaný v historickom areáli s barokovým kaštieľom z 18. storočia.

Golf Veľká Lomnica

Black Stork Veľká Lomnica A PGA GOLF COURSE

Tento najväčší golfový areál na Slovensku sa nachádza na úpätí Tatier, vďaka čomu sa budete pri hre kochať nádherným výhľadom na vysoké štíty hôr. Pomenovanie dostal klub po čiernom bocianovi, ktorý už niekoľko rokov navštevuje Tatranskú Lomnicu.

Golf Báč

Golf Club WELTEN Báč

Golf Club WELTEN Báč Vás určite očarí svojimi službami a pripraví Vám nezabudnuteľné zážitky na 18 jamkovom ihrisku. Tento Golfový Club Vám ponúka driving range, putting range, hru v noci a samozrejme golfovú akadémiu.

Golf Tále

Golf Grey Bear Tále

Príďte si vyskúšať svoje zručnosti na prvé majstrovské golfové ihrisko na Slovensku. Golfové ihrisko Golf Grey Bear Tále je elegantne včlenené do terénu a obklopené nádhernou prírodou. Zdolávanie greenu si tu vychutnajú skúsení hráči, ale aj úplní začiatočníci.

Golf Park Rajec

Golf Park Rajec

Hoci Golf Park Rajec vyzerá na prvý pohľad jednoducho, veľké prevýšenia, veľa jazierok a iných prekážok z neho robia skutočnú výzvu. Všetko je pripravené tak, aby ste tu zažili tie najkrajšie golfové zážitky. V spojení s nadštandardnými službami sa Golf Park stáva ideálnym miestom pre aktívny odpočinok.

Golf Piešťany

Spa-Golf Club Piešťany

Navštívte golfový areál Golf Piešťany, ktorý bol, ako jeden z prvých na Slovensku, založený v roku 1914. Moderné ihrisko s dlhou tradíciou vám poskytne všetko, čo potrebujete pre príjemný čas strávený pri vašej obľúbenej hre.

golf malacky

WHITE EUROVALLEY Golf Park Malacky

Navštívte WHITE EUROVALLEY golf park Malacky. Je to prekrásne Golfové centrum v Bratislavskom kraji, ktoré Vám ponúka nasledovné zóny, ako golfovú akadémiu, ihrisko Public, ihrisko White. 

Anketa

Mali by ste záujem o kompletné naplánovanie Vášho pobytu na Slovensku?

Áno
Nie


baner_kupele


restauracie_sk