Slovensko / Co dělat / Cykloturistika
Banskobystrická cyklomagistrála

Banskobystrická cyklomagistrála

Pokud jste se rozhodli pro návštěvu Banské Bystrice, výlet na kole v jejím okolí vám zpříjemní a zpestří pobyt v tomto historickém městě. Banskobystrická cyklomagistrála Vám nabízí možnost poznávat okolní města, vesnice a nádherné prostředí hor na Donovalech.

Bratislavská cyklomagistrála

Bratislavská cyklomagistrála

Pokud máte rádi přírodu, ale nebaví Vás turistika, vězte, že Malé Karpaty jsou oblastí jako stvořenou pro cyklisty všech kategorií. Výlety na kolech po okolních lesích můžete spojit s návštěvou zajímavých míst. Tato cyklomagistrála nabízí trasy s mírným stoupáním, cyklo stezka z Děvína, jízdy po hrázi.

Cyklomagistrála Malá Fatra

Cyklomagistrála Malá Fatra

Máte rádi výlety na kole? Pak je cyklomagistrála v Malé Fatře pro vás jako stvořená. Členitý terén má množství prudkých a náročných stoupání. Vydejte se na výlet do okolních lesů na kole. Z jeho sedla bude mít poznávání tohoto kraje neodolatelné kouzlo. více info ...

Cykloturistika Slovenský raj

Cyklomagistrála Slovenský ráj

Vychutnejte si přírodní krásy a zajímavé scenérie Slovenského ráje ze sedla kola. Cykloturistika ve Slovenském ráji Vám nabízí jednu z nejkrásnějších přírodních oblastí Slovenska, trasy pro horská kola v pásmu národního parku.

Cyklotrasa Spišska Belá - Tatranska kotlina

Cyklotrasa Spišská Belá - Tatranská kotlina

Chodník v délce devět kilometrů spojuje Spišskou Belou a Tatranskou kotlinu. Tři metry široký chodník je celoasfaltový a vhodný pro cyklisty a také pro bruslaře. 

Cykloturistika Donovaly

Cykloturistika v Donovalech

Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v příjemném prostředí hor a zároveň využít svůj čas na cykloturistiku, nebo horskou turistiku spolu s poznáváním okolí? více info ...

Dunajská cyklomagistrála

Dunajská cyklomagistrála

Dunajská cyklomagistrála patří mezi nejoblíbenější cyklotrasy ve střední Evropě a zároveň je nejfrekventovanější cyklistickou trasou v Evropě. Pokud se unavíte, seskočte z kola a vychutnejte si krásy okolí. Dunajská cyklomagistrála je jedinečná krásným prostředím povodí Dunaje.

Kremnická cyklomagistrála

Kremnická cyklomagistrála

Prozkoumejte nádherné zákoutí Kremnických vrchů na kole. Kremnická cyklomagistrála nabízí trasu pro vytrvalce, překrásné prostředí Kremnických vrchů a možnost seznámení se s historií mincí. více info ...

Kysucká cyklomagistrála

Kysucká cyklomagistrála

Poznávat kolorit oblasti Kysuc a Javorníků můžete i na kole. Navštivte rázovité vesničky nebo malebné kopanice. Jednou z nich je Korňanský ropný pramen, který je ojedinělým ropným vývěrů na Slovensku. více info ...

Liptovská cyklomagistrála

Liptovská cyklomagistrála

Ať už si vyberete trasu Demänovská dolina nebo se projedete kolem Liptovské Mary, příroda této oblasti Vás jistě okouzlí. Nabízí Vám možnost navštívit památky v okolí a sportovně-zábavní aktivity.

Moravská cyklotrasa

Moravská cyklostezka

Na západní straně Bratislavského samosprávného kraje se nachází Moravská cyklomagistrála, která vede podél řeky Morava a je dlouhá 55 km. Nezapomenutelný zážitek nabízí cyklostezka po linii bývalé "železné opony" a nedoknutá příroda, ticho a fauna.

Oravská cyklomagistrála

Oravská cyklomagistrála

Pokud jste po fyzické stránce dobře připraveni, můžete absolvovat zajímavé trasy, určené pro horská kola v Oravské Magure a Skorušinských vrších. V oblasti Oravy se nachází několik místních, ale i meziregionálních cyklostezek. Během jízdy si vychutnáte překrásný výhled z vrchu Magurka na Oravu a Tatry.

Cykloturistika Banská Štiavnica

Štiavnická cyklomagistrála

Udělejte si výlet na kole plný poznávání přírody a historie hornictví. Cyklotrasy ve Štiavnických vrších Vám nabízejí systém lesní silniční sítě, Banské muzeum s podzemními expozicemi.

Tatranská cyklomagistrála

Tatranská cyklomagistrála

Patříte k cyklistům, pro které je každá jízda výzvou? Pak je návštěva východních Vysokých Tater pro vás to pravé. Taranská cyklomagistrála je určena pro náročné i pro méně náročné turisty, kteří mají rádi překrásnou přírodu.

Anketa

Měli byste zájem o kompletní naplánování Vašeho pobytu na Slovensku?

Ano
Ne


Využívejte výhody online rezervace!


restauracie_cz