Slovensko / O Slovensku / Aktivity

 

Tato malá země v srdci Evropy vám nabízí spoustu příležitostí prožít opravdu nezapomenutelné chvíle. Díky členitosti terénu si zde na své přijdou milovníci hor, ale i ti, které mají rádi nekonečné pole a louky. Co si vyberete, aktivní odpočinek jako lyžování či cykloturistiku? Nebo dáte přednost návštěvě historických měst či odpočinku v některých z lázní? Vyberte si to, co vám vyhovuje. Slovensko určitě splní vaše očekávání.

 

trenčiansky hrad

Historie díky soužití národů

 

Historické cesty

Cesty po Slovensku zanechají nezapomenutelné zážitky. Najdete zde totiž stovky historických měst, které vás přímo okouzlí svou majestátností. Zlákají vás rázovité slovenské města a malebné vesničky. Pro ty, které láká historie, nabízí Slovensko spoustu zajímavých destinací.

 

 

slovensko_aktivity_krasne_mesta

Města kultury a zábavy

 

Krásná města

 

Větší města jsou spojením historického poznání s moderní zábavou pro všechny věkové kategorie. Jejich návštěvy upřednostní hlavně mladší návštěvníci. Přes den vás okouzlí historické památky a večer si budete užívat jedinečnou atmosféru.

 

 

 

slovensko_aktivity_priroda

Idyla v lůně slovenské přírody

 

Příroda a turistika

Lákají vás na Slovensku hory? Poznejte je v létě na kole nebo při procházkách po některé ze stovek turistických tras. Slovenská příroda je opravdu velmi rozmanitá - najdete zde nížiny s přírodními oblázkovými jezery, ale i velehory se zasněženými vrcholky.

 

 

slovensko_aktivity_kupele_aquaparky

Ráj termálních pramenů

 

Lázně a aquaparky

 

Slovensko je také známé svými lázněmi a aquapark, díky bohatým zdrojem termálních vod. Ve spojení s kulturním vyžitím, které mnohé lázně poskytují, bude právě wellness nebo léčebný pobyt pro vás zajímavou alternativou letní či dokonce zimní dovolené.

  

 

slovensko_aktivity_golfAktivní odpočinek na špičkových greenech

Golfové střediska

Pro golfových fajnšmekry je zde golf na Slovensku. Mnohé golfová hřiště na Slovensku jsou výjimečné svou polohou v nádherných prostředích s neuvěřitelným výhledem. Zaujmou také náročností jednotlivých úseků, které jsou výzvou i pro profesionální golfisty.

 

 

slovensko_aktivity_lyzovanie

Lyžování v srdci Evropy

 

Lyžařská střediska na Slovensku

Spojte adrenalin při extrémních sjezdech s nadnášejícím pocitem, který vám dodá pohled na nádhernou okolní krajinu. Pokud hledáte spíše odpočinek a pohodlí, užijte si rodinnou zábavu - lyžování, kterou vám mnohá lyžařská střediska na Slovensku nabízejí.

 

 

slovensko_aktivity_naj_sr

Dědictví lidstva na Slovensku

 

Slovenská nej

 

Najdete zde také několik světových "NEJ" jako jsou: největší dřevěný oltář na světě, nejvýchodnější gotická katedrála nebo největší hrad ve střední Evropě. To vše vám umožní historické cesty. Mnoho z nich stojí na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Anketa

Měli byste zájem o kompletní naplánování Vašeho pobytu na Slovensku?

Ano
Ne


Využívejte výhody online rezervace!


restauracie_cz