Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

ZYLINDER cafe & restaurant Bratislava

nahlad

Charakteristika:

Cafe Restaurant Zylinder je nová reštaurácia, situovaná na Hviezdoslavom námestí, priamo v srdci Bratislavy, ktorá ponúka unikátne spojenie vyberaných špecialít rakúsko – uhorskej kuchyne v súlade s moderným kulinárskym umením. Do Bratislavy vracia čaro a chuť reštaurácií a kaviarní starého Prešporku. Ideálnou polohou, honosným interiérom a netradičným spôsobom stolovania vám pomôže vžiť sa do doby svojich dávnych predkov. Zylinder, to je chuť Prešporku v tej najlepšej podobe.

Kontaktné údaje

Adresa

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie