Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

ZOO Bratislava

nahlad

Charakteristika:

ZOO a Dinopark Bratislava je jedinečnou atrakciou pre malých aj veľkých návštevníkov s až 700 cicavcov, 200 vtákov a 40 plazov. ZOO a Dinopark Bratislava sa rozprestiera v prekrásnej prírode s rozsiahlym lesom a krásnymi lúkami s množstvom výbehov pre cudzokrajné zvieratá. Na ploche až 96 hektárov môžno vidieť ohrozené druhy z rôznych kontinentov sveta,. Ako prvá ZOO v Európe sa pýši odchovom mláďat chráneného rysa ostrovida. Jej atraktívnou a u najmenších návštevníkov obľúbenou súčaťou je fantastický Dinopark,  zachytávajúci život druhohorných zvierat v životnej veľkosti. Súčasťou tejto expozície je i 3D kino a paleontologické ihrisko. 

Otváracie hodiny:

Obdobie Otváracie hodiny
Leto (1.4. - 30.9.) 9:00 - 18:00
Október 10:00 - 16:00
Zima (1.11. - 28.2.) 10:00 - 15:00

 

  • V lete je posledný vstup o 18.00 h a areál je otvorený do 19.00 h.
  • V zime je posledný vstup o 15.00 h a areál je otvorený do 16.00 h.
  • Otvorené denne po celý rok aj počas sviatkov.

Cenník:

 

Návštevník Leto Zima
Dospelí 4,50 € 3,50 €
Deti (3 - 15 rokov), študenti (ISIC), dôchodcova, ZŤP - dospelí, ped. dozor s detským táborom 3 € 2,50 €
Dieťa do 3 rokov, ZŤP - deti, ZŤP-S, pedagogický dozor so školskými skupinami  zdarma   zdarma

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie