Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Výlet lanovkou na Lomnický štít

nahlad

Charakteristika:

Túžite obdivovať krásu Vysokých Tatier z výšky hôr, ale nemáte odvahu a skúsenosti pokoriť ich? Urobte si na výlet lanovkou na Lomnický štít. Už samotná jazda lanovkou bude pre vás zaručene dobrodružstvom. Lanovka prekonáva výškový rozdiel vyše 1 700 m a turistov dopravuje do nadmorskej výšky 2 634 m. Vyššie v Tatrách, ale aj v celých Karpatoch možno vystúpiť už len na najvyšší tatranský štít - Gerlachovský štít. Za pekného počasia ponúka vrchol Lomnického štítu jedinečný kruhový výhľad. Pri dobrej viditeľnosti možno ponad Belianske Tatry dovidieť až na poľské nížiny, zatiaľ čo v opačnom smere si turisti môžu prehliadnuť necelú pätinu územia Slovenska. Okrem nádherného výhľadu si tu dokonca môžete užiť noc v najvyššie položenom apartmáne v strednej Európe.

Cestovný poriadok

Obdobie Čas
Jún 08.50 - 15.30
Júl - August 08:50 - 17:30
September 08:50 - 15:30
Október 08:50 - 14:30

 

Cenník

 

Lístok Dospelí Dôchodcovia Deti

Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso (jednosmerný)

10 €

8 €

7 €

Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso (obojsmerný)

15 €

12 €

10 €

Skalnaté pleso - Lomnický štít

24 €

20 €

17 €

Skalnaté pleso - Lomnické sedlo

8 €

6,50 €

5,50 €

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie