Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Malokarpatská vínna cesta

nahlad

Charakteristika:

Malokarpatská vínna cesta v sebe spája niekoľko fenoménov - víno, krajinu, históriu a gastronómiu oblasti rozloženej medzi Bratislavou a Trnavou, ako veľkými centrami juhozápadného Slovenska. Medzi nimi ležia tri menšie mestá - Pezinok, Modra a Svätý Jur, ktoré sa pýšia starou tradíciou slobodných kráľovských miest. Tento titul získali v 17. storočí a to najmä vďaka svojej produkcii kvalitného vína, ktoré chutilo korunovaným a vznešeným hlavám vo Viedni i Bratislave - vtedy hlavnom meste Uhorska.

Aktuálne podujatia

Mesiac Akcia
 November

DEŇ OTVORENÝCH PIVNÍC® - otvorené pivnice na Malokarpatskej vínnej ceste® do Bratislavy po Trnavu – Kaštieľ Horná 20, Modra, Malokarpatská vínna cesta

 December

VIANOČNÉ INŠPIRÁCIE – trh remesiel, Kaštieľ, Horná 20, Modra

VÍNO, ŽENY a vône® - degustáciou sprevádzajú slávne ženy, Trenčín

 Január ITF SLOVAKIATOUR Bratislava – prezentácia na veľtrhu cestovného ruchu, Incheba Bratislava
 Marec VÍNO, ŽENY a vône® - degustáciou sprevádzajú slávne ženy, Trenčín
 Máj

MLADÉ VÍNA NA HRADE – ochutnávka vín na hrade Červený Kameň

UMENIE A VÍNO, umenie v symbióze s vínom, Hrad Červený Kameň

OTVORENÉ PIVNICE NA SV. URBANA® - spojené s otvorením sezóny na Malokarpatskej vínnej ceste, Kaštieľ Horná 20 Modra, Malokarpatská vínna cesta

 Október JABLKOVÉ HODOVANIE s mladým vínom – Kaštieľ, Horná 20, Modra

Vždy aktuálne info na www.mvc.sk

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie