Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Odporúčané turistické oblasti na Slovensku

Slovensko je pre mnohých zatiaľ ešte neznáme svojimi prírodnými krásami. Možno však na ňom nájsť všetko, čo si z ich bohatsva dokážete predstaviť. Od nížin, zvlnených pohorí, horských pasienkov až po majestátne Tatry, ktoré sú najmenšími veľhorami Európy. Jej najvzácnejšie územia sú chránené v 9 národných parkoch, ktoré patria k najkrajším a najbohatším v Európe. O tom, že sú dominantou krajiny, svedčí aj fakt, že sa spomínajú v časti slovenskej hymny. Ak chcete objaviť ich krásu a krásy slovenskej prírody, nechajte sa viesť cestami, ktoré vám radi predstavíme.

Ponúkame Vám širší zoznam turistických zaujímavostí Slovenska:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie