Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Turčianske Teplice

erb

Mestečko Turčianske Teplice leží v lone prekrásnej prírody a je kúpeľníckym rajom s prekrásnymi budovami, historickým Modrým kúpeľom a nádherným kúpeľným parkom. Dokonale tu možno relaxovať vo vodách liečivých prameňov - v jednom litri liečivej vody sa nachádza až 1 520 mg minerálnych látok, teplota sa na prameni pohybuje od 43 do 46°C a blahodárne pôsobí hlavne pri pohybových či urologických ochoreniach. Príjemný relax však poskytujú aj prechádzky v prekrásnom kúpeľnom parku mesta Turčianske Teplice s lipovou alejou či návštevami bohatých kultúrnych podujatí. V zime sú Turčianske Teplice vďaka blízkym lyžiarskym strediskám vyhľadávaným miestom skvelej lyžovačky, v lete obľúbeným centrom cykloturistiky.

Vzdialenosť od letísk:

  • Bratislava 212 km
  • Košice 217 km
  • Poprad 119 km

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie