Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Trenčín

erb

Najväčším magnetom a drahokamom mesta Trenčín je starobylý, krásne zrekonštruovaný Trenčiansky hrad, týčiaci sa nad mestom na vysokom brale. Mesto Trenčín sa pýši námestiami a množstvom priľahlých uličiek s kostolmi, Katovým domom a ďalšími pamiatkami. Stojí tu aj najkrajšia Židovská synagóga na Slovensku. Jeho historické uličky dýchajú čarom dávnych čias, útulné kaviarničky lákajú neopakovateľnou atmosférou. Trenčín je vyhľadávaným tiež pre množstvo kultúrnych podujatí, veľtrhy módy či každoročný známy hudobný festival Pohoda, ktorý si našiel svojich fanúšikov ďaleko za hranicami Slovenska.

Vzdialenosť od letísk:

  • Bratislava 87 km
  • Košice 375 km
  • Poprad 260 km

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie