Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Tipy na výlety

Malokarpatská vínna cesta

Malokarpatská vínna cesta

Spoznať skvelé vína v okolí Bratislavy máte možnosť na výletoch po Malokarpatskej vínnej ceste vedúcej cez Bratislavu, Svätý Jur, Pezinok, Modru a zakončenej v Trnave. Malokarpatská vínna cesta Vám ponúka kvalitné vína a gastronomické špeciality, krásnu prírodu a kultúrno-historické pamiatky.
Plte na Váhu

Plte na Váhu

Vyskúšajte tento historický spôsob lodnej dopravy. Jazda plťou po Váhu bude pre Vás zaručene silným zážitkom. Plte na Váhu ponúkajú 7 kilometrov dlhú trasu, netradičné pohľady na zrúcaniny v okolí a cestu nebezpečným úsekom okolo brál Margita a Besná.
Po stopách Pálffyovcov na Dolnom Záhorí

Po stopách Pálffyovcov na Dolnom Záhorí

Zažite nezabudnuteľný zážitok po stopách rodu Pálffyovcov. Ponúkajú rôzne pamiatky: Kláštor a Chrám Nepoškvrneného Počatia Panny Márie, Pálffyovskú lipu, Zámocký park, či Pálffyovský kaštieľ.
Vínna cesta Búč

Vínna cesta Búč

Jedným z najväčších pokladov euroregiónu Ister-Granum je vinič. Kedysi bolo toto územie vinárskou oblasťou ostrihomských arcibiskupov a zdá sa, že sa táto vinárska oblasť opäť prebúdza k životu. Vínna cesta v tomto regióne Vás láka Belianskym vínom a legendárnou kamenínskou „Iszomfalvou“.
Vodné dielo Gabčíkovo

Vodné dielo Gabčíkovo

Vodné dielo Gabčíkovo leží na Dunaji poniže Bratislavy. Jeho účelom je najmä ochrana pred povodňami, ktoré na priľahlom území Dunaja spôsobili už viackrát katastrofické záplavy. Pri jeho máte možnosť vidieť harmóniu záujmov človeka a potrieb prírody, prekrásnu prírodu a pohostinných ľudí, či ukážku plynulej celoročnej plavby.
Výlet lanovkou na Lomnický štít

Výlet lanovkou na Lomnický štít

Ak túžite obdivovať krásu Vysokých Tatier z výšky hôr, ale nemáte odvahu pokoriť ich, urobte si na výlet lanovkou na Lomnický štít. Výlet lanovkou na Lomnický štít až do výšky 2634 m n. m. ponúka kruhový výhľad na poľské nížiny a Slovensko a najvyššie položený hotel v Európe.
ZOO Bojnice

ZOO Bojnice

Nenechajte si ujsť najstaršiu a najnavštevovanejšiu ZOO na Slovensku. V ZOO Bojnice nájdete 373 druhov zvierat, pavilón opíc, pavilón slonov, akvárium, terárium alebo 7 metrovú vyhliadkovú vežu pre deti.
ZOO Bratislava

ZOO Bratislava

Navštívte ZOO v prekrásnej prírode, ktorá sa ako prvá v Európe pýší odchovom mláďat chráneného Rysa ostrovida. V ZOO a Dinopark Bratislava si nenechajte ujsť 96 hektárov so 720 cicavcami, 200 vtákmi a 40 plazmi, 3D kino, paleontologické ihrisko a Dinopark.
ZOO Košice

ZOO Košice

Príďte si pozrieť obyvateľov jednej zo štyroch slovenských zoologických záhrad. V ZOO Košice nájdete eurázijskú faunu a kontaktnú ZOO s domácimi zvieratami pre deti.
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie