Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Tatranská galéria Poprad

nahlad

Expozície Tatranskej galérie nájdete na viacerých miestach. Svoje sídlo však má v bývalej parnej elektrárni, ktorá je dedičstvom z čias Uhorska. Postavila ju firma Siemens – Schuckert v roku 1912, aby napájala tatranskú elektrickú železnicu napätím 1650 V. Fungovala do roku 1956. V poslednom desaťročí TG upútala pozornosť kultúrnej verejnosti viacerými rozsiahlymi výstavnými projektmi a podujatiami v Elektrárni TG, ktoré sa konali v súlade s najnovšími výtvarnými tendenciami vo svete. Unikátny priestor dáva možnosť súčasným slovenským a zahraničným výtvarným umelcom, ale aj umelcom z oblasti súčasného tanca, hudby a divadla predstaviť to najzaujímavejšie a najsúčasnejšie zo svojej tvorby.

Otváracie hodiny:

Expozícia Deň Otváracie hodiny
Výstavná sieň TG Po - Pia 9.00 - 17.00
  So 9.00 - 13.00
Elektráreň TG Ut - Ne 10.00 - 17.00
Vila Flóra Ut - Ne 11.00 - 17.00

Cenník:

Vstupné Cena
Dospelí 1,50 €
Študenti/Dôchodcovia 1,00 €
Deti do 15 rokov 0,50 €
Rodinná vstupenka 3,00 €

Kontaktné údaje:

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie