Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš

nahlad

Len kúsok od Bratislavy môžete nájsť dokonalé miesto pre oddych, Senec - kúpalisko a kúpele v jednom. Rekreačno-relaxačný vodný svet Aquapark Senec v známom areáli Slnečné Jazerá v Senci je vyhľadávanou atrakciou pre celoročný oddych detí aj dospelých v prekrásnom prostredí vyhľadávaného strediska pri Bratislave. Aquapark Senec ponúka pohodu v perličkových oddychových bazénoch, kamikadze šmýkľavky pre milovníkov adrenalínu, Tsunami štvordráhu pre preteky s priateľmi, neodolateľné Tornádo - lievik „space hole“, jedinú a najväčšiu vodnú atrakciu tohto druhu na Slovensku. Najvyšší bod veže siaha až do výšky 12 metrov, čo sa rovná úrovni 4. poschodia paneláku. Takže ak túžite zrelaxovať alebo vyskúšať si svoju odvahu - Aquapark Senec vás čaká so svojimi atrakciami a oddychom.

Cenník Aquapark:

TROPICAL PACKET Individuálne vstupy Dieťa 90-140 cm ZŤP do 18 rokov Dieťa nad 140 cm, študent, dôchodca ZŤP Dospelý Rodina 2+1, 2+2, 2+3 2 dospelí + 1, 2, alebo 3 deti do 140 cm
Celodenný vstup 9,00 € 16,00 € 19,00 € 42,00 €
3 hodiny 6,00 € 12,00 € 15,00 € 34,00 €
  • Každá začatá polhodina - 1,00 €
  • Doplatok do VITAL PACKET - 8,00 €

Charakteristika:

Aquapark Tatralandia v Liptovskom Mikuláši je najväčším celoročným parkom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Ponúka 29 toboganových dráh a šmýkačiek – 9 celoročných, v 11 bazénoch s termálnou aj priezračnou ohrievanou vodou s teplotou do 38 oC – 8 celoročných, krytý tropický komplex Ostrov pirátov z Karibiku s oddychovou časťou, detským kútikom, Hawaii barom a nezabudnuteľným výhľadom na Tatry, Summer City – 25 letných atrakcií ZADARMO, keltský saunový svet Tatra-Therm-Vital a Wellness Paradise s ponukou masáží, zábalov, kúpeľov a iných procedúr. Ak by ste všetky atrakcie za jeden deň nestihli, hneď vedľa aquaparku leží Holiday Village Tatralandia – 155 bungalovov a apartmánov zoradených do 10 tematických osád s celkovou kapacitou až 700 lôžok. Ubytovaným hosťom je k dispozícii nonstop recepcia, reštaurácie Zbojnícka koliba a U Furmana, Lobby Bar, kongresové priestory, zmenáreň, minimarket, detský kútik, bowling a 5D KINO, športoviská, požičovňa športových potrieb, ruské kolky, maxišachy, Pit-Pat, Putter...

Novinky:

ENERGIA SVETLA - nová sauna, ktorá vďaka pozitívnej energii svetla blahodárne pôsobí na vašu krásu, mladý vzhľad a hebkú pokožku.

Služby:

  • Zábava – aquapark
  • Relax – keltský saunový svet Tatra-Therm-Vital, Wellness Paradise
  • Ubytovanie – Holiday Village Tatralandia – 700 lôžok
  • Stravovanie – reštaurácie Zbojnícka koliba, U Furmana, Lobby Bar + 13 bufetov v areáli aquaparku
  • Kongresové centrum, školenia, obchodné rokovania, firemné hry...

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie