Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Strážovské vrchy

nahlad

Chránená krajinná oblasť Strážovské vrchy je svetom hustých lesov, bizarných skál a nádherných dolín a kotlín. Nechajte sa aj vy zlákať touto rozprávkovou krajinou. Na moravsko-slovenskom pomedzí narazíte na krajinu kopaníc, ktorá vás prekvapí nádhernými výhľadmi. Oblé tvary sa tu striedajú s vápencovými bradlami a vytvárajú jedinečné kompozície. Spoznajte aj fenomén severozápadného Slovenska, kamenné gule alebo Korňanský ropný prameň, ojedinelý prirodzený výver ropy. Tento región má pre vás pripravené množstvo prírodných krás a pozoruhodných miest.

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie