Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Spišský hrad

nahlad

Spišský hrad je úžasná a monumentálna stavba jedinečná svojho druhu v Európe. Spišský hrad sa rozkladá nad okolím na úctyhodných 4 hektároch a patrí k najväčším hradným komplexom v Európe. Spolu s okolitými stredovekými pamiatkami Spišská Kapitula, Spišské Podhradie a kostol Žehra je Spišský hrad zapísaný do zoznamu pamiatok svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. V hradnom komplexe sa nachádzajú expozície Spišského múzea o dejinách hradu, stredovekých zbraniach a feudálnej justícii.

Otváracie hodiny:

Sezóna Deň Otváracie hodiny
Marec, Apríl Po - Ne 10.00 - 16.00
Máj - Október Po - Ne 9.00 - 19.00 (posledný vstup o 18.00)

Cenník:

Vstupné Cena
Dospelí 5,00 €
Zľavnené 3,00 €
Použitie audiosprievodcu nad 90 min. 10,00 €
Rodinná vstupenka (deti do 15 rokov) 12,00 €
Organizované detské skupiny (deti do 15 rokov) 2,50 €
Poplatok za rezerváciu vstupu 10,00 €
Nočná prehliadka Cena
Dospelí 6,00 €
Zľavnené 3,50 €

Kontaktné údaje:

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie