Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Spišské múzeum Levoča

nahlad

Spišské múzeum založili v roku 1884 na podnet spolku, ktorý sa zaoberal zbieraním historických predmetov. Spišské múzeum sa zameriava na históriu, umeleckú históriu a etnografiu spišského regiónu. V roku 1989 Spišské múzeum prevzalo správu Spišského hradu. V dnešnej dobe je súčasťou Slovenského národného múzea. Okrem Spišského hradu prezentuje svoje expozície a výstavy v Historickej radnici, Dome Majstra Pavla a renesančnom dome na Nám. Majstra Pavla (Výtvarná kultúra na Spiši).

Otváracie hodiny:

Deň Otváracie hodiny
Po - Ne 9.00 - 17.00

Kontaktné údaje:

  • Telefón: +421 53 451 27 86
  • Fax: +421 53 451 28 24

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie