Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Spa-Golf Club Piešťany

nahlad

Navštívte golfový areál Golf Piešťany, ktorý bol, ako jeden z prvých na Slovensku, založený v roku 1914. Moderné ihrisko s dlhou tradíciou vám poskytne všetko, čo potrebujete pre príjemný čas strávený pri vašej obľúbenej hre. V areáli Golf Piešťany sa nachádza tiež club house, kaviareň, golf shop a hotelové ubytovanie. Záujemci majú možnosť naučiť sa základy tohto populárneho športu v golfovej akadémii.

Počas zimných mesiacov môžete využiť golf indoor centrum v hoteli Balnea Grand. Pre všetkých návštevníkov je tu v ponuke golfový simulátor. Podľa poveternostných podmienok si môžete aj počas zimy zahrať na vonkajších ihriskách. Klub Golf Piešťany sa na nachádza v príjemnom prostredí na Kúpeľnom ostrove v časti Vrbinky. Vďaka bezprostrednej blízkosti kúpeľného komplexu môžete ihneď po hre načerpať energiu pri wellness službách, ktoré ponúka. Z golfového pobytu v Piešťanoch tak odídete plní sily a skvelých zážitkov nielen z hry.

Služby:

Kúpeľná liečba a procedúry: v kúpeľoch ponúkame viac ako 60 rôznych liečebných procedúr a metodík. Základom sú procedúry využívajúce unikátnu minerálnu vodu a liečivé sírne bahno, ktoré sa kombinujú s vodoliečbou, individuálnou a skupinovou rehabilitáciou, masážami, uhličitou terapiou, svetloliečbou, elektroliečbou, teploliečbou a ďalšími špecializovanými výkonmi a relaxačnými procedúrami.

Kongresové služby: Kúpele ponúkajú pre záujemcov široké možnosti organizovania kongresových služieb v 18 konferenčných priestoroch - medzinárodné kongresy, konferencie, odborné a seminárne školenia, workshopy, firemné prezentácie, obchodné rokovania, pracovné obedy, firemné stretnutia podľa požiadaviek klienta.

Športové možnosti: Kúpeľný ostrov ponúka širokú škálu športových možností – plávanie v termálnych bazénoch, cyklistika, turistika, nordic walking, tenisové kurty, golfové ihrisko ...

Golf: Golfové ihrisko v severnej časti Kúpeľného ostrova má 9 - jamiek a všetko, čo patrí ku golfovému areálu - club house s komplexnými vynikajúcimi službami, kaviareň, golfový obchod.

Tenis: Priamo na Kúpeľnom ostrove, nájdu hostia a návštevníci mesta dva dvorce so sezónnou prevádzkou. Dvorce majú kvalitný antukový povrch a sú plne k dispozícii kúpeľným hosťom.

Otváracia doba:

Po - Ne: 8.00 - 20.00

Ponuka Golf Piešťany:

  • 9 jamiek
  • golfová akadémia
  • golfshop
  • putting area
  • driving range
  • chipping area
  • golf indoor-centrum
  • požičovňa golfovej výstroje

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie