Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Prírodovedné múzeum Bratislava

nahlad

Prírodovedné múzeum v Bratislave je najväčším múzeum prírodovedného zamerania na Slovensku. Svojimi zbierkami sa Slovenské národné múzeum zaraďuje medzi významné európske múzeá. Obdivovať v ňom možno až 2,4 milióna stálych exponátov v expozíciách Fauna Slovenska, Klenoty Zeme, Pravek života, Variácie sveta rastlín, Zázrak prírody - Biodiverzita Zeme. Múzeum je s monumentálnou stavbou pri bratislavskom lodnom prístavisku súčasťou celoslovenskej siete 18 múzeí Prírodovedného múzea, ktoré spravuje v Bratislave aj Archeologické múzeum so zbierkou archeologických nálezov od praveku až po novovek, Múzeum židovskej kultúry prezentujúce kultúru Židov na Slovensku, Múzeum kultúry Maďarov na Slovensku, Múzeum kultúry karpatských Nemcov, či Múzeum kultúry Chorvátov na Slovensku. Prírodovedné múzeum a jeho expozície patria k zaujímavostiam Bratislavy, ktoré nemožno v žiadnom prípade vynechať.

Otváracie hodiny:

Deň Otváracie hodiny
Ut - Ne 9.00 - 17.00

Cenník:

Vstupné Cena
Základné vstupné 3,50 €
Zľavnené vstupné (Žiaci, študenti, dôchodcovia) 2,00 €
Rodinné vstupné - malé (2 dospelí + 2 deti) 5,00 €
Rodinné vstupné - veľké (2 dospelí + 3 deti) 8,00 €

Kontaktné údaje:

  • Telefón: +421 2 59 34 91 11, +421 2 59 34 91 21
  • Fax: +421 2 52 92 43 44
  • www.snm.sk

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie