Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Sĺňava

nahlad

Príďte prežiť dovolenku s celou rodinou k vodnej nádrži Sĺňava. Už jej názov v sebe skrýva množstvo slnečných dní, ktoré si tu môžete užiť. Pri vodnej ploche Sĺňava sa nachádzajú dva autokempingy, penzióny, hotely a požičovne športových potrieb. Vyskúšať môžete vodné lyžovanie, windsurfing alebo výhliadkovú plavbu loďou. Súčasťou nádrže Sĺňava je aj vtáčí ostrov, chránená prírodná rezervácia zapísaná v UNESCO.

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie