Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

SIRIUS CLUB Brezno

nahlad

Prestížny disco club SIRIUS Vás zaujme svojím nezvyčajným dizajnom, ktorý na vás okamžite zapôsobí príjemným dojmom. Návštevníkom sú k dispozícii 3 perfektne vybavené bary. V herni na hostí čaká ruleta, 5ks hracích terminálov, šípky, stolový futbal, 2x flipper, 2 ks biliardové stoly a príjemná obsluha. Piatkové podujatia zahŕňajú súčasné hudobné dianie pre vekovú kategóriu od 15 rokov. Sobotňajšie podujatia sú štýlovo špeciálne zamerané na oldies hity so vstupom od 18 rokov. Aktuálny program nájdete tu.

Otvorené: piatok a sobota 21:00 – 05:00

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie