Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Reštaurácia Traja Mušketieri Bratislava

nahlad

Charakteristika:

Ak ste zavítali do Bratislavy čo už len na jeden deň, musíte využiť túto príležitosť na návštevu reštaurácie Traja Mušketieri. Naša reštaurácia s výnimočnou obsluhou a kuchyňou už dlhých 10 rokov víta všetkých, ktorí s dobrým úmyslom prichádzajú. V jedinečnom prostredí, ktoré Vás vtiahne do dôb mušketierov si môžete vychutnať skvelé jedlá, pohár dobrého vína, dať si niečo sladké, či len posedieť pri káve. V očarujúcej atmosfére mušketierskych čias nechajte spočinúť Vašim kostiam po dlhom dni, či načerpajte sily na ďalšie objavovanie zákutí Bratislavy. Neďaleko Prezidentského paláca Vás v klimatizovaných útrobách našej reštaurácie vždy radi s úsmevom privítame a do dôb tých, ktorí česť kráľovnej dávno chránili, na chvíľu zavedieme.

Poctite nás svojou návštevou a verte, že rozhodnutie prekročiť náš prah neoľutujete.

Otváracie hodiny:

Deň Čas
Pondelok 11:00 - 23:00
Utorok 11:00 - 23:00
Streda 11:00 - 23:00
Štvrtok 11:00 - 23:00
Piatok 11:00 - 23:00
Sobota 11:00 - 23:00
Nedeľa 11:00 - 23:00

Ponuka:

Kontaktné údaje

Adresa

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie