Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Rekreačné stredisko Drienica

nahlad

Horské rekreačné stredisko Drienica – Lysá sa nachádza v prekrásnom horskom prostredí pohoria Čergov nad dedinou na začiatku Drienickej doliny a Lysej v priemernej nadmorskej výške 850 m. Dve lyžiarske lokality s rôznym stupňom obtiažnosti sú prepojené dvojsedačkovou lanovkou. Stredisko je obľúbeným cieľom pre milovníkov bežeckého lyžovania. Je vhodné na rodinnú rekreáciu i firemné podujatia. Sú tu dobré možnosti ubytovania a stravovania, lyžiarska škola, požičovňa lyží, krytý bazén, wellness služby, viacúčelové ihrisko a antukový tenisový kurt. Okolím vedú i veľmi zaujímavé turistické trasy. V letných mesiacoch majú dovolenkári možnosť zajazdiť si na koni, zúčastniť sa vyhliadkového letu alebo ísť na rybačku.

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie