Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Regiony

Slovenské regióny vám vďaka svojej rôznorodosti ponúkajú možnosti kultúrneho, prírodného, spoločenského ale aj športového vyžitia. Napriek tomu, že Slovensko patrí k malým krajinám, slovenské regióny majú pre turistov pripravených naozaj veľa zážitkov. Na svoje si prídu nadšenci histórie, zimných a letných športov, ale aj tí, ktorí si sem prídu oddýchnuť alebo spoznať nových ľudí a ich zvyklosti. Ponúkame Vám prehľad slovenských regiónov.

Severozápadné Slovensko

Severozápadné Slovensko

Určite oceníte rôznorodosť severozápadného regiónu Slovenska. Či už si vyberiete nízke pahorkatiny alebo vysoké vrchy, vaše prechádzky budú korunované nádherou okolitej prírody. Nájdete tu stovky turistických príležitostí, svetoznáme kúpele a množstvo historických pamiatok.
Juhozápadné Slovensko

Juhozápadné Slovensko

Láka vás mestský život? Potom navštívte juhozápadné Slovensko. Mestá v tomto regióne vám ponúknu množstvo zaujímavostí a atrakcií. Na juhozápade Slovenska nájdete najnavštevovanejšie mesto Slovenska, najnáročnejšie golfové ihrisko v Európe a historické centrum južného Slovenska.
Sever stredného Slovenska

Sever stredného Slovenska

Aktívny odpočinok v tejto atraktívnej oblasti Slovenska môžete spojiť aj s príjemným oddychom. Na severe stredného Slovenska nájdete túry s výhľadom na celé Slovensko, najväčší aquapark na Slovensku, centrum ľudovej architektúry a raj cykloturistiky na Slovensku.
Juh stredného Slovenska

Juh stredného Slovenska

Množstvo historických miest a pamiatok zapísaných do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO vám poskytne nezabudnuteľné výlety do histórie krajiny. Na juhu stredného Slovenska nájdete historickú pokladnicu Slovenska, najlepšie vyznačenú turistickú oblasť či jaskynné kúpele.
Severovýchodné Slovensko

Severovýchodné Slovensko

Nájdete tu symbol krajiny - Vysoké Tatry. Vydajte sa po turistických chodníkoch, alebo navštívte stredoveké mestá s unikátnou architektúrou. Na severovýchode Slovenska nájdete skutočný raj pre turistov a lyžiarov, golf pod najmenšími veľhorami sveta a vodný relax.
Severovýchodné Slovensko

Juhovýchodné Slovensko

Juhovýchodné Slovensko je kraj mnohých jazykov a tradícií. Obdivujte jedinečné zvyklosti rázovitých regiónov alebo bohatú históriu. Na juhovýchode Slovenska nájdete európske hlavné mesto kultúry 2013, pohorie s unikátnymi jaskyňami a najkrajší anglický park na Slovensku.
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie