Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

MINISTRY of FUN Banská Bystrica

nahlad

MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici sa nachádza na na prvom podlaží parkovacej plochy v Obchodnom centre EUROPA SHOPPING CENTER. Klub MINISTRY of FUN Banská Bystrica je najväčším a najmodernejším klubom na Slovensku a centrum zábavy pre všetky vekové kategórie. V klube sa vystrieda mnoho Dj-ov, ktorí Vám ponúknu vynikajúcu hudbu a vytvoria skvelú tanečnú atmosféru.

Klub MINISTRY of FUN Banská Bystrica sa ako prvý môže pochváliť presklennými SKY BOXami, v ktorých je stlmená hladina zvuku tak, aby ste sa mohli v pokoji porozprávať a sledovať koncerty a podujatia v klube. SKY BOXY sú ideálne pre vaše súkromné oslavy, prezentácie a iné podujatia vášho výberu. Súčasťou SKY BOXU je bar a barman, ktorý sa postará o obsluhu vašich hostí. V prípade, že sa v SKY BOXE nekoná súkromná akcia, sú sprístupnené pre zákazníkov, ktorí si zakúpili VIP vstup, kde si môžu v pohodlí vychutnať drink, alebo sa príjemne porozprávať v odhlučnenom priestore. SKY BOX na treťom podlaží klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica Vám poskytne výhľad na tanečný parket, na pódium a na vyvýšené koše pre gogo tanečnice. Toto Vám neponúkne žiadna iná diskotéka na Slovensku a ani v blízkom zahraničí. MINISTRY of FUN Banská Bystrica Vás očakáva každý víkend !!!

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie