Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Odporúčané mestá Slovenska

Chcete spoznať dávnu históriu stredoveku, obdobie gotiky, renesancie, baroka či rokoka, stačí navštíviť ktorékoľvek mesto Slovenska. V každom meste nájdete minulosť, ktorá vás prekvapí svojou krásou. Hradiská, zámky, hrady, kaštiele unikátne svojou architektúrou. Bohatá história miest vás na prechádzkach očarí pôvodnými aj stredovekými stavbami. O tom že sa oplatí vidieť slovesnké mestá, svedčí aj to, že 18 z nich je mestskou pamiatkovou rezerváciou a Bardejov a Banská Štiavnica sú dokonca na Zozname UNESCO. Ale všetky mestá vedia ponúknuť svojim návštevníkom bohatú prehliadku najrôznejších historických pamiatok.

Ponúkame Vám zoznam zaujímavých miest Slovenska:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie