Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Martin

erb

Mesto bolo už v minulosti známe hlavne ako centrum národného a kultúrneho života na Slovensku. Nachádza sa tu Národný cintorín, na ktorom sú pochované známe osobnosti Slovenska. Oddych možno nájsť v malom, no prekrásnom historickom centre či aktívne stráviť čas v múzeách či Turčianskej galérii. Martin je východiskovým bodom za športom či turistikou do krásnej okolitej prírody. Historické centrum mesta Martin tvorí prekrásna historická pešia zóna s priľahlými ulicami a Kostolom sv. Martina.

Vzdialenosť od letísk:

  • Bratislava 222 km
  • Poprad 116 km
  • Košice 228 km

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie