Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Lyžiarske stredisko Šachtičky

nahlad

Cenník

Druh lístka Dospelí Deti/Senior/Pretekár
 3 hod 17 € 14 €
 od 14:00 hod. 13 € 11 €
 1-dňový 24 € 19 €
 2-dňový 44 € 34 €
 3-dňový 64 € 50 €
 4-dňový 81 € 68 €
 5-dňový 105 € 86 €
 6-dňový 125 € 104 €
 7-dňový 149 € 122 €
 1 jazda 4 € 4 €
 Vlek detský + lanový 3 hod. 17 € 5 €
 sez.lístok neprenosný 230 € 170 € 

Charakteristika

Lyžiarske stredisko Šachtičky sa nachádza v Nízkych Tatrách na severných, severovýchodných a južných svahoch Panského diela. Od mesta Banská Bystrica je vzdialené len 10 km. V areáli strediska Šachtičky sa nachádza 5 vlekov (s celkovou prepravnou kapacitou 2800 osôb za hodinu), z toho sú dva detské, ktoré spolu tvoria nový detský areál. Rodičia s deťmi majú možnosť využiť detský vlek, prípadne lyžiarsku škôlku, ktoré sa nachádzajú v areáli strediska. Lyžiari majú k dispozícií 9 zjazdoviek vhodných na rekreačné, ale aj pre profesionálne lyžovanie. Celková dĺžka zjazdoviek je 10 km. V Lyžiarskom stredisku Šachtičky si na svoje prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania, ktorý môžu využiť 14 km bežeckých tratí. Areál taktiež ponúka ski servis, 2 lyžiarske školy, bufet s krbom a veľkou terasou priamo pri lyžiarskom svahu. Na základe hodnotenia Združenia slovenských lanoviek a vlekov stredisko v oficiálnej 5-stupňovej kategorizácii stredík získalo hodnotenie:***

Kontaktné údaje

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie