Používaním stránok prevádzkovateľa visitslovakia.com súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. pre ďalšie informácie najtete "tu"

[OK]

Levoča - Závada

nahlad

Cenník

Typ lístka Cena
Denný 8,00 €
Poldenný do 12:00 4,00 €
Poldenný od 12:00 6,00 €

Charakteristika

Lyžiarske stredisko Závada leží vo východnej časti Slovenska, približne 9 km od mesta Levoča. Základná stanica sa nachádza v nadmorskej výške 850 m n.m a najvyššie položený bod strediska je vo výške 987 m.n.m. Sezóna tu zvyčajne začína v januári a končí koncom februára. Lyžiarske stredisko ponúka 4,8 km zjazdových tratí. Nachádzajú sa tu 2 vleky s celkovou prepravnou kapacitou 1126 osôb za hodinu. Rodičia s deťmi majú možnosť využiť detský vlek a tiež lyžiarsku školu, ktorá sa nachádza v areáli strediska. Pre priaznivcov bežeckého lyžovania je pripravených 15 km upravovaných bežeckých tratí. V blízkostí vlekov sa nachádza 50 bezplatných parkovacích miest, ktoré sú k dispozícií pre návštevníkov lyžiarského strediska. V oficiálnom hodnotení združenia slovenských lanoviek a vlekov získalo Lyžiarske stredisko Levoča - Závada 3 z 5 možných hviezdičiek.

Adresa:

banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok
banner obrazok

VisitSlovakia.com je online turistický sprievodca po Slovensku. Ponúka najatraktívnejšie destinácie na Slovensku. Vyberte si dovolenku podľa toho, čo chcete na Slovensku robiť, alebo podľa toho, kam chcete ísť. Zvoľte si destinačný balíček, naplánujte svoj program a rezervujte ubytovanie za najnižšie ceny. Objavte Slovensko rýchlo a jednoducho. Pozývame vás na Slovensko - do najatraktívnejších destinácii, do odporúčaných hotelov.

footer pozadie